• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Elvenar HTML5 istemcisi Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Elvenar HTML5 istemcisi
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser476

Guest
çok fazla bu konulardan anladığımı söyleyemem bu yeni sistem ne katacak

DeletedUser919

Guest
çok fazla bu konulardan anladığımı söyleyemem bu yeni sistem ne katacak
Merhaba saparrow,

Flash Player bir eklenti ve tarayıcınızın oyunu çalıştırması için bir gereklilik.
Eğer kurulmazsa ve çalışmasına izin verilmezse, en basit anlamıyla oyun çalışmaz. HTML5'e geçişimizle birlikte oyunu doğal olarak desteklenen biçimde direkt olarak tarayıcıdan çalıştırabileceğiz.
En iyi deneyim için, tarayıcınızın en güncel versiyonunu kullandığınıza emin olun. Bunun için tarayıcınızı otomatik güncellemeye ayarlamanızı tavsiye ediyoruz, bu şekilde her zaman en güncel versiyonu kullanabilirsiniz.
Keyifli oyunlar.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımınız

DeletedUser476

Guest
Merhaba saparrow,

Flash Player bir eklenti ve tarayıcınızın oyunu çalıştırması için bir gereklilik.
Eğer kurulmazsa ve çalışmasına izin verilmezse, en basit anlamıyla oyun çalışmaz. HTML5'e geçişimizle birlikte oyunu doğal olarak desteklenen biçimde direkt olarak tarayıcıdan çalıştırabileceğiz.
En iyi deneyim için, tarayıcınızın en güncel versiyonunu kullandığınıza emin olun. Bunun için tarayıcınızı otomatik güncellemeye ayarlamanızı tavsiye ediyoruz, bu şekilde her zaman en güncel versiyonu kullanabilirsiniz.
Keyifli oyunlar.

Saygılarımızla,

teşekkür ederim

TheMeibo

Tecrübeli Üye
Hiç ticket açasım gelmedi, buraya yazayım. :)

• Sıklıkla yoldaşlık sohbet penceresinde yazı yazarken belirteç (imleç, yazı yazarken yanıp sönen dikey çizgi) hızlı bir şekilde geriye doğru gidiyor. Yazdığımız şeyi yazmaya devam edebiliyoruz yine; fakat yazdığımız şeyi göremiyoruz.

• Bazen Araştırma Menüsü'nü açınca bomboş bir ekran çıkıyor. Aslında araştırmalar orada; fakat görünmüyorlar. BP verebilebilen bir araştırmaya tıklandığında, tıklanılan araştırma görünür oluyor. Bununla ilgili ekran görüntüsü ekte.

• He bir de şehir ismi değişmiyor bazen.
  • Hatta bir de bazen Sıralama ekranındaki vb. yerlerdeki oyuncuların ve yoldaşlıkların isimlerine tıklanmıyor.

Eklentiler

• Elvenar HTML.jpg
    Elvenar HTML.jpg
    354,1 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:

DeletedUser919

Guest
Hiç ticket açasım gelmedi, buraya yazayım. :)

• Sıklıkla yoldaşlık sohbet penceresinde yazı yazarken belirteç (imleç, yazı yazarken yanıp sönen dikey çizgi) hızlı bir şekilde geriye doğru gidiyor. Yazdığımız şeyi yazmaya devam edebiliyoruz yine; fakat yazdığımız şeyi göremiyoruz.

• Bazen Araştırma Menüsü'nü açınca bomboş bir ekran çıkıyor. Aslında araştırmalar orada; fakat görünmüyorlar. BP verebilebilen bir araştırmaya tıklandığında, tıklanılan araştırma görünür oluyor. Bununla ilgili ekran görüntüsü ekte.

• He bir de şehir ismi değişmiyor bazen.
  • Hatta bir de bazen Sıralama ekranındaki vb. yerlerdeki oyuncuların ve yoldaşlıkların isimlerine tıklanmıyor.
Merhaba TheMeibo,

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.
Konu bildirilecektir ve HTML5 zamanla iyileştirilecektir bunun için sadece biraz sabır gerekiyor açıkçası. Ayrıca bu durum oyunu oynamanıza ciddi anlamda engel oluyorsa HTML5'i kapatıp tekrar flash ile oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.
Keyifli oyunlar dileriz.

Saygılarımızla,

TheMeibo

Tecrübeli Üye
Ben de aynen öyle yaptım, Flash ile devam ediyorum şimdilik. Yoldaşlık sohbet ekranındaki sorun düzeltilir düzeltilmez tekrar HTML'e geçmeyi düşünüyorum. HTML'de oyun çok daha stabil oynanıyor, donmalar ve yavaşlamalar olmuyor.

Ayrıca bir sorun mu bilmiyorum; ama HTML5 için şöyle bir durum daha var:

• Şehir ekranının görüş alanı bana yetersiz geldiğinden ben oyunun ekranını normalde CTRL + Farenin Orta Tuşu aracılığıyla daha fazla alanı görebileceğim şekilde ayarlayıp oynuyorum. HTML'de böyle yapınca oyun içerisindeki yazılar gittikçe okunamaz hâle geliyor. Flash'ta böyle bir şey yoktu. Sadece ekran şehirden uzaklaşıyordu, tüm yazılar normal kalıyordu.