• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Elvenar Irkı Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Elvenar Irkı
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Yeni ırk için 2 yerleşim planı hazırladım. Dikdörtgen şeklinde uzunlamasına mı, daha karemsi mi? Değerli yorumlarınız önemli. Malum yarın başlıyor sanırım...
v1.jpg v2.jpg

Avatarları hiç güzel değiller ama. İsteyince güzel çizebiliyorlar.
Bu resimden koysaydılar daha güzel olurdu, bu gelip geçer ama avatarlar oyunda kalıcı olurlar.

Eklentiler

• Ekran Resmi 2019-10-17 15.03.25.png
    Ekran Resmi 2019-10-17 15.03.25.png
    594,6 KB · Görüntüleme: 219
5x4 yer olanlara bir seçenek.
Tabi yola bağlamayı unutmayın , alt tarafta boşluk var.

Eklentiler

• Ekran Resmi 2019-10-18 15.09.28.png
    Ekran Resmi 2019-10-18 15.09.28.png
    64,6 KB · Görüntüleme: 123

DeletedUser1078

Guest
Bilinçli mal üreten arkadaşlar, Pazara adam gibi teklifler koyun da millet uzun zaman beklediği çağa girsin!! Adaletsiz teklif koyan tüm server arkadaşları, kendinizi öptürmeyin bize:p:p

Bilinçli mal üreten arkadaşlar, Pazara adam gibi teklifler koyun da millet uzun zaman beklediği çağa girsin!! Adaletsiz teklif koyan tüm server arkadaşları, kendinizi öptürmeyin bize:p:p
Yooo niye koysunlar ki, tam fırsatçılık zamanı, bizmut, aytaşı ve obsidyan üretenler işini biliyorlar.

DeletedUser1078

Guest
Böyle fırsatcı olunca sonucuna katlanmak gerek, serverde az sayıda kalan oyuncu bunu yapıyorsa, keser döner sap döner gün gelir hesap döner..

Böyle fırsatcı olunca sonucuna katlanmak gerek, serverde az sayıda kalan oyuncu bunu yapıyorsa, keser döner sap döner gün gelir hesap döner..
Bizim yoldaşılığın sıkıntı yok zaten, ama görüyorum teklifleri dışardaki arkadaşlar maşallah sömürüyorlar zorda kalanları.

DeletedUser1078

Guest
Seni sevmem Zaira ama hakkını da yemem.. Bilinçli mallarımı adil şekilde çektin.. Duyun millet:pP

DeletedUser1078

Guest
Biz de zorda değiliz. Ama böyle davrananları da MİMLERİZ!!!!

Seni sevmem Zaira ama hakkını da yemem.. Bilinçli mallarımı adil şekilde çektin.. Duyun millet:pP
Gıcıklık olsun aldım zaten, sevmediğini biliyorum :D
Şaka bir yana arada yazanlar da oluyor , dışardaki arkadaşları geri çevirmem ve tekliflerim hep 3 yıldızlı, kendim için değil loncamızdaki arkadaşlarım için topluyorum.

DeletedUser1078

Guest
Gıcıklık olsun aldım zaten, sevmediğini biliyorum :D
Şaka bir yana arada yazanlar da oluyor , dışardaki arkadaşları geri çevirmem ve tekliflerim hep 3 yıldızlı, kendim için değil loncamızdaki arkadaşlarım için topluyorum.
Menkıbemiz aynı...

Tüm şehrini ışınlatmaya gönüllü olanlara bir plan daha :)
Gerçı istediğiniz kadar hızlı gitmeye çalışsanıza bile, istediğiniz kadar portal geçidi depoda mevcut olsa bilinçli mallar ışınlamaya izin vermezler, çok lazım olacak çoook :D

Eklentiler

• 4eb392487f3318bb66a8bf260f93f777.png
    4eb392487f3318bb66a8bf260f93f777.png
    36,4 KB · Görüntüleme: 93

Gzcc

Üye
Yeni ırk iyi hoş ama araştırmalarda 300.000 400.000 bilinçli mal isteyen araştırmalar var onlar nasıl halolacak. Şahsen bende uzun süre malı harcamadan bile hiç 100.000 olmadı. Bilinçli mallarla ilgili benim fark etmediğim gözden kaçırdığım yeni birşey mi var bilen varsa bilgilendirirse sevinirim.

Yeni ırk iyi hoş ama araştırmalarda 300.000 400.000 bilinçli mal isteyen araştırmalar var onlar nasıl halolacak. Şahsen bende uzun süre malı harcamadan bile hiç 100.000 olmadı. Bilinçli mallarla ilgili benim fark etmediğim gözden kaçırdığım yeni birşey mi var bilen varsa bilgilendirirse sevinirim.
Bunun aslında tek kelimelik cevabı var ama yine de açıklayım.
İmalathaneleri son seviye olacak. Nüfus yetmiyor dersiniz etkinlikten nüfus veren binalar son seviye olacak, kraliyet büyüsü için turnuva lazım.
Bonuslu bilinçli mal kalıntı artışı maksimum olacak, maksimum olması için turnuva lazım.
Akşam 9 saat kurup sabah toplamadan önce imalat büyüsü uygulanacak. O kadar imalat büyüsü nerden bulayım dersiniz, akademide zaten katalizör üretip duruyorum, cevabı turnuva.
Zaman sıçraması kadiminiz 3. seviyede, en az 10 yapın, bp yok dersiniz, cevabı turnuva.
Aktif bir oyuncusunuz biliyorum, ama aktif olmak bu oyunda yetmiyor, her hafta turnuvada 9-10 sandık açılmalı, o zaman 100 bin bilinçli mal 2 günde üretebileceksiniz.
Başta demek istediğim bunun tek çözümü turnuva ve ayda yılda bir toplanıp yapılan turnuva değil, her hafta.