• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Elvenar Irkı Yorumları

Gzcc

Üye
Bunun aslında tek kelimelik cevabı var ama yine de açıklayım.
İmalathaneleri son seviye olacak. Nüfus yetmiyor dersiniz etkinlikten nüfus veren binalar son seviye olacak, kraliyet büyüsü için turnuva lazım.
Bonuslu bilinçli mal kalıntı artışı maksimum olacak, maksimum olması için turnuva lazım.
Akşam 9 saat kurup sabah toplamadan önce imalat büyüsü uygulanacak. O kadar imalat büyüsü nerden bulayım dersiniz, akademide zaten katalizör üretip duruyorum, cevabı turnuva.
Zaman sıçraması kadiminiz 3. seviyede, en az 10 yapın, bp yok dersiniz, cevabı turnuva.
Aktif bir oyuncusunuz biliyorum, ama aktif olmak bu oyunda yetmiyor, her hafta turnuvada 9-10 sandık açılmalı, o zaman 100 bin bilinçli mal 2 günde üretebileceksiniz.
Başta demek istediğim bunun tek çözümü turnuva ve ayda yılda bir toplanıp yapılan turnuva değil, her hafta.
Bilgilendirme için teşekkür ederim. Fakat haftalık turnuvaya yüklenirsem 3 hafta sonra ne mal kalır ne asker. Sanırım bunun çözümü de asker kaynaklı bütün kadimleri kurup asker odaklı ilerlemek buna bağlı olarak o kadar yerim yok. Sonuç olarak önce yer sıkıntısını halletmem gerekecek. Eğer yanlışım varsa düzeltin lütfen

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Fakat haftalık turnuvaya yüklenirsem 3 hafta sonra ne mal kalır ne asker. Sanırım bunun çözümü de asker kaynaklı bütün kadimleri kurup asker odaklı ilerlemek buna bağlı olarak o kadar yerim yok. Sonuç olarak önce yer sıkıntısını halletmem gerekecek. Eğer yanlışım varsa düzeltin lütfen

Haftalık tek başınıza yükleseniz tabi buna ne asker ne mal dayanır. Ama yoldaşlığınızdaki arkadaşlar herkes ama herkes 1600 puan her hafta yaparsa o zaman hiç bir kayıp olmadan durumu toplarlarsınız, ondan sonra dediğiniz gibi asker için önemini taşıyan kadimler biraz yükselince daha fazla turnuva bölgesi açarak hep büyü hem kalıntı hem bp elde edersiniz.
Yer sıkıntısını da belli kadimlere ağırlık vererek çözebilirsiniz.

Gerçi ben burada boş konuşuyorum sizlere bunları defalarca söylendi, rahat oynamayı hiç sıkıntıya girmek istemeyen loncaya sahipsiniz, ama turnuva boyunca günde 5-6 dk. 6-8 bölge için harcamak istemiyorsunuz diye gelişimde sıkıntı çekiyorsunuz. Sizin için tek çözüm turnuvaya önem veren loncaya gitmek, çünkü dediğim gibi sizin yoldaşlıkta bu iş olmaz. Biraz açık sözlü oldu ama doğruya doğru.

Gzcc

Üye
Haftalık tek başınıza yükleseniz tabi buna ne asker ne mal dayanır. Ama yoldaşlığınızdaki arkadaşlar herkes ama herkes 1600 puan her hafta yaparsa o zaman hiç bir kayıp olmadan durumu toplarlarsınız, ondan sonra dediğiniz gibi asker için önemini taşıyan kadimler biraz yükselince daha fazla turnuva bölgesi açarak hep büyü hem kalıntı hem bp elde edersiniz.
Yer sıkıntısını da belli kadimlere ağırlık vererek çözebilirsiniz.

Gerçi ben burada boş konuşuyorum sizlere bunları defalarca söylendi, rahat oynamayı hiç sıkıntıya girmek istemeyen loncaya sahipsiniz, ama turnuva boyunca günde 5-6 dk. 6-8 bölge için harcamak istemiyorsunuz diye gelişimde sıkıntı çekiyorsunuz. Sizin için tek çözüm turnuvaya önem veren loncaya gitmek, çünkü dediğim gibi sizin yoldaşlıkta bu iş olmaz. Biraz açık sözlü oldu ama doğruya doğru.
Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Boş konuşmuyorsunuz verdiğiniz bilgiler güzel. Daha öncede güzel bilgiler verdiniz fakat server da toplasanız turnuvaya bu denli önem veren 3, 4 lonca ya vardır ya yoktur. Her turnuvaya %100 katılım sağlanması zor bir durum dediğiniz gibi çoğu oyuncuya zor geliyor ve her loncada %100 aktif oyuncu olmuyor. Buna bağlı olarakta katılmayanın yerini doldurmakta aynı şekilde zor. Ben böyle devam edeceğim. Bilgilendirdiğiniz için tekrar teşekkür ederim

DeletedUser689

Guest
Bence gelmiş geçmiş en sıkıcı, en bunaltıcı, en berbat, en öffff bitsede gitsem dedirten ırk olucak. Hiç bir ırkta bu kadar sıkılmadım :(

Bence gelmiş geçmiş en sıkıcı, en bunaltıcı, en berbat, en öffff bitsede gitsem dedirten ırk olucak. Hiç bir ırkta bu kadar sıkılmadım :(

Ben hemen hemen bitirdim ama, az bp yetmedi haftaya turnuvadan gelen bplerle tamamlarım. :) Geçersin sende, hızlı bitirip de ne yapacaksın , ben arkadaşlara yardım etmek için hızlı geçtim yoksa acele etmezdim.

DeletedUser689

Guest
Ben hemen hemen bitirdim ama, az bp yetmedi haftaya turnuvadan gelen bplerle tamamlarım. :) Geçersin sende, hızlı bitirip de ne yapacaksın , ben arkadaşlara yardım etmek için hızlı geçtim yoksa acele etmezdim.
hizli bitirmek degil mesele, mesele arastirmalari bitirmek icin istenen malzemelerin cok yavas toplanmasi , bikkinlik veriyor. daha irkin basinda kadimlere bp atmaya baslamakta normal degil. ki ben hic bir irk arastirmalarinda kadimlere bp atma geregi duymadim. arastirmalar gitmiyor yani

Al canım kur geç, sonra azalt ama o kadara gerek yok. Resimde gösterdiğim araştırmaları numaralara göre aç, ortadan giderek meclisi 4 yap sonra üretimde artış da olacak.
Binaların çeşidi ihtiyaca göre kur ben sadece sana yer ayarladım.

Eklentiler

• Ekran Resmi 2019-11-03 13.39.42.png
    Ekran Resmi 2019-11-03 13.39.42.png
    216,7 KB · Görüntüleme: 104
  • Ekran Resmi 2019-11-03 13.41.25-min.png
    Ekran Resmi 2019-11-03 13.41.25-min.png
    581,4 KB · Görüntüleme: 117

DeletedUser689

Guest
Al canım kur geç, sonra azalt ama o kadara gerek yok. Resimde gösterdiğim araştırmaları numaralara göre aç, ortadan giderek meclisi 4 yap sonra üretimde artış da olacak.
Binaların çeşidi ihtiyaca göre kur ben sadece sana yer ayarladım.
oyyy kiyamam düsünüp birde sehir yerlestirmis bana , yaklas yaklas öpücem yanaklarindan sulu sulu :D

oyyy kiyamam düsünüp birde sehir yerlestirmis bana , yaklas yaklas öpücem yanaklarindan sulu sulu :D
Boşluğa geldim yoksa iyilik bende ne arar :D :D :D
Her maldan 10 bin topla sonra gereksizleri sil, görevli gideceksen eğer mahzen kurman lazım, 2 seviye yap görevi var. Kurmam dersen ve depoda çok geçit lütufu varsa ama ciddi miktarda çok, çünkü araştırmada istenilen mallar dengeli değil, hemen hemen her araştırma için 100% depo dolumu ister o zaman sadece meclisi bırak diğer tüm binalar sil öyle geç.

DeletedUser689

Guest
Boşluğa geldim yoksa iyilik bende ne arar :D :D :D
Her maldan 10 bin topla sonra gereksizleri sil, görevli gideceksen eğer mahzen kurman lazım, 2 seviye yap görevi var. Kurmam dersen ve depoda çok geçit lütufu varsa ama ciddi miktarda çok, çünkü araştırmada istenilen mallar dengeli değil, hemen hemen her araştırma için 100% depo dolumu ister o zaman sadece meclisi bırak diğer tüm binalar sil öyle geç.
Geçit lutuflarini araştırmalar takılmasın diye kullanıyorum ben sadece. Dediğim gibi mesele çabuk bitirmek değil benim için, takılıp bıkkınlık vermesin yeter. Yoksa kesin bu ırkı da bitirince beklicez yine yeni ırk gelmesini. Baş büyücü değilim sonuçta birliğindekileri düşünüp çabuk bitireyim :=)