• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Eski Duyuru Elvenar Irkı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi
forumbanner01.png

Yıllar süren ayrılıktan sonra, sonunda Elfler ve İnsanlar Robotların da yardımı ile, Yüce İnsanlara hediye etmek için bir yapı üzerinde çalışmaya başlarlar. İnşaatı bitirdikten hemen sonra, bir ışık demeti yapının içinden büyülü bir şekilde hareket etmeye başlar. Ruhani şekiller ışığın etrafında dans eder ve yavaşça daha büyük şekiller oluşturur. Sonunda, tüm şekiller fenere geri çekilir ve bir saniyeliğine zaman durur. Aniden, titreşen ışıktan dışarıya çıkan parlak ve çok eski varlıklar görünür. Elvenar'ın gelişi nihayet başlar.

En son Misafir Irkımızın gelişiyle ilgili haberler hızla yayılıyor, bu nedenle muhabirlerimizin bu haberi yapması hiç de şaşırtıcı değil. Bu heyecan verici olay hakkında daha fazla bilgi edinmek için Thomas ve Andreas'la son dakika haberlerini izleyin!

Atalarınızı memnuniyetle karşılamak ve doğa ile uyumlarını görebilmek için, İnsanların ve Elflerin eski anlaşmazlıkları bir kenara bırakıp tekrar birlikte çalışmaya başlaması oldukça önemli. Yalnız bilgilerini paylaşırlarsa, Elvenar'ı düzgün bir şekilde idare edecek kadar aydınlanabilecekler.
Vatandaşlarınızı bilgin olmaya, güzel sanatlar yaratmaya, tarımı ve inşaatlarını geliştirmeye yönelendirin. Manifesto ve Koleksiyonları oluşturmak için tüm bu unsurları Bilinçli Mallar ile birlikte Bilgelik Mahzeninde bir araya getirebileceksiniz. İnsanlar ve Elflerin her birinin kendi özel deneyimleri ve farklı üretim biçimleri olduğundan, bu Manifesto ve Koleksiyonlar her ırk için farklı olacak. Her ırk, kendine özgü ticari üretimler ve bazı maliyetlerle, diğer ırkın ürettiği şeylere sahip olabilir ve bu şekilde tüm spektrumu elde ederek Elvenar'ın tüm teknolojilerinin kilidini açabilir.

Elvenar'ın önemli bir öğretisi de, tüm elementlerin diğerlerine bağımlı olmasıdır, ve elbette buna bağlı olarak üretim süreçlerinin de. Bu nedenle, Akademilerinizin Elvenar Geçidine - Meclis Binasına, Yerleşim üretim yapılarının Akademilere bağlı olması gerekiyor ve Bilgelik Mahzeni de ancak bu 3 Yerleşim üretim yapılarına bağlı olursa çalışır.

Biraz yapboz gibi olsa da bununla başa çıkabileceğinize eminiz. Bu yapboza biraz daha alan yaratmanıza yardımcı olmak için yeni 3 normal ve yeni 2 elmas Genişletme seçeneği mevcut olacak. Bunu başarmak, yani yeni bir Genişletmenin kilidini açmak için, Bölge Genişletme kapasitesi 475 bölgeye yükseltildi. Zaten bu noktadaysanız veya üzerindeyseniz, otomatik olarak bu Genişletmeyi alacaksınız.

Elvenar bölümünün sonuna kadar tüm gerekliliklerini yerine getirmeyi başarırsanız, onlar da Kadim Mucizeler'in tüm bilgilerini sizler ile paylaşacaklar. Bu Mucizeler, gelecekteki herhangi bir Misafir Irk Geçidini ve Konutları daha verimli kullanmanıza yardımcı olacaktır.

AW01res.png
AW02res.png

Depo Vorteksi, şehre yerleştirilen herhangi bir Geçidin depolama kapasitesini artırarak Sınırlı Misafir Irk Mallarının daha fazla sayıda depolanmasına izin verir. Ek olarak, Bilinçli Mal üretimleri için bir üretim artışı sağlar.

Termal Gençlik Pınarı, şehre yerleştirilen herhangi bir konutun nüfus miktarını artırarak normal ve Büyülü Konutların verimliliğini arttırır. Ayrıca, şehirde bulunan her Kadim Mucize'nin her seviyesi için Kültür sağlar.

Atalarınızın hem İnsanlardan hem de Elflerden beklentileri yüksek. 17 Ekim tarihinde şehrinize ulaştıklarında, onları memnun etmeye çalışırken sizlere bol eğlenceler diliyoruz. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, Wiki sayfamıza göz atabilirsiniz ve geri bildirim başlığımızda düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz!

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.