• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Elvenar Karnavalı Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Elvenar Karnavalı

hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Raithen

Özel Üye
Bir kaç ay önce @Ad Astra bu etkinliğin yapısını paylaşmıştı sanki.. linki de burada.. yapı o zaman hoşuma gitmişti.. ben alır kurarım diye düşünmüştüm bunu : ) heyecanlı oluyor bu etkinlikler acaba yeteri yükseltmeyi alabilecek miyim vs gibisinden.. bol bol da BP geliyor.. seviyorum o sebeple bu tur etkinlikleri.. Başlayalım : )

ROSAMIA

Çalışkan Üye
Etkinlikten gelen kültür yapıları ve bpleri çok seviyorum. Sabırsızlıkla bekliyorum :)

ROSAMIA

Çalışkan Üye
Keske sandıklara hiç kültür yapısı ve şeker konmasaymış. Çünkü çıkma oranları çıkmama oranına denk :)

Raithen

Özel Üye
Bana ilk kez bu kadar çok şeker çıktı hiç çıkmazdı daha önceki etkinliklerde.. 1000 den fazla şeker aldım sandıklardan..

ROSAMIA

Çalışkan Üye
Kulem dün bitti ve dünden beri etkinlikte bir adım ilerleyemedim çünkü 600 büyü parçası görevini kule olmadan yapamıyorum (büyü parçası veren yapımda yok)
Kulenin belli bir süresi ve belli bir açılma süresi var.Bu yüzden bu görevin tek başına verilmesi çok anlamsız.Yanına bir görev daha eklenmeliydi (6 kule karşılaşması veya 6 turnuva karşılaşması tamamla gibi)

Ad Astra

Çalışkan Üye
Kulem dün bitti ve dünden beri etkinlikte bir adım ilerleyemedim çünkü 600 büyü parçası görevini kule olmadan yapamıyorum (büyü parçası veren yapımda yok)
Envanterinden bir şeyler bozsana, ustalıktan büyü parçası yanında bulunan + işarete tıklayarak veya envanteri açınca altta yazı var büyü kaldırma, mutlaka bozabilecek bir şeyler bulursun, hiç bir yapı yoksa büyüler boz, nasıl olsa turnuvadan gelir.

ROSAMIA

Çalışkan Üye
Envanterinden bir şeyler bozsana, ustalıktan büyü parçası yanında bulunan + işarete tıklayarak veya envanteri açınca altta yazı var büyü kaldırma, mutlaka bozabilecek bir şeyler bulursun, hiç bir yapı yoksa büyüler boz, nasıl olsa turnuvadan gelir.

Şuan sana sarılasım var Zaira'm :)
Benim kafa yoğunluktan error veriyor biliyorsun :D Teşekkür ederim canım

DeletedUser1694

Guest
rosalinda bana bu linkin türkçesini bullursan atar mısın????

Raithen

Özel Üye
Bugün yapıyı 10. Seviyeye getirdim daha 13 görev olmasına rağmen.. 61 görev yaptım.. bol bol BP, asker ve şeker topladım.. günlük yapılardan da alabildim istediklerimi.. bugüne dek oynadığım en iyi etkinlik buydu ödül toplama açısından.. kalan günler BP ve asker toplamaya çalışacağım bol bol.. şans böyle devam etsin : )