• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Elvenar Masalları - Youtube Serisi Yorumlarınız

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Elvenar Masalları - Youtube Serisi

hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

lady2010

Aktif Üye
Merhaba canlı yayını izlemek istedim fakat vietnamca:(:( ne yapmalıyım ileride türkçesi eklenecek mi

Pann

Eski Ekip Üyesi
Merhaba canlı yayını izlemek istedim fakat vietnamca:(:( ne yapmalıyım ileride türkçesi eklenecek mi

Merhaba lady2010,
Türkçe altyazı mevcut, ayarlardan istediğiniz altyazyı seçebilirsiniz. Türkiye'den bağlanırsanız otomatik olarak Türkçe altyazıyı görmeniz gerekli.

Biz de beğendik hikayesini, biz derken ben, AnathemA, figfig, tomo, Korra ve sinopdevlet :p , oturduk ailece tek koltuğa sığdık :D tam keyf almaya başladık ve hikaye bitmiş :(, biraz kısa sürmüş, en azından bir bölüm 5-7 dk. olsa olmaz mı, 2 dk, çok çabuk bitiyor.
Ayrıca bu goleme üzüldüm çok yaşlı ve öyle bakıyor ki hemen onu eve getiresim gelmiş, kıyamam yaşlılara. :(
Ekran görüntüsü 19-04-2021 14.02.00.png

Albatros1907

Aktif Üye
Biz de beğendik hikayesini, biz derken ben, AnathemA, figfig, tomo, Korra ve sinopdevlet :p , oturduk ailece tek koltuğa sığdık :D tam keyf almaya başladık ve hikaye bitmiş :(, biraz kısa sürmüş, en azından bir bölüm 5-7 dk. olsa olmaz mı, 2 dk, çok çabuk bitiyor.
Ayrıca bu goleme üzüldüm çok yaşlı ve öyle bakıyor ki hemen onu eve getiresim gelmiş, kıyamam yaşlılara. :(
2985 adlı eklentiyi görüntüle
ahahahah :) :)