• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Elvenar Mobil / IOS-Android

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Elvenar'ın mobile gelmesini çok uzun zamandır bekliyorduk. Bugün bu haberi almam açıkçası beni ve birçok oyuncu arkadaşımı mutlu etti. Üstelik tüm özellikleri tek seferde mobile eklemek muhteşem bir yenilik olacak. Yakın zamanda bu güzel özelliğin bizlerle paylaşılması oldukça heyecan verici!

Çok büyük bir heyecanla beklemedeyiz!
Kendi adıma yapım ekibine çok teşekkür ederim.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser120

Guest
Açıkçası bende çok sevındım.
Büyüler daha çok iş görücek daha fazla erzak kasıcaz.
Merak ettiğim normalde tarayıcıdan gırdgımız zaman mobılden açıkçası ınternet çok goturuyordu
Şimdi uygulamada nasıl olucak bunu çok merak ediyorum

DeletedUser3

Guest
Uygulama ilk indirildiğinde belli boyutta bir ön veri telefonunuza indirilir. Bu tek seferliktir. Tabii sonraki performans verileri hakkında elimizde şimdilik net bir bilgi yok ne yazık ki. Fakat görüntü olarak tarayıcı versiyonundan daha şirin olduğunu söyleyebiliriz :)

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Açıkçası dışarıda olduğumuz zaman bile oyuna giriş yapabilecek olmamıza olanak sağlaması şahane bir şey!

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser

Guest
Elvenar'ın mobil versiyonunu bekliyordum ve önümüzdeki dönemde gelecek olması şahane oldu. Teşekkür ederiz. :)

DeletedUser790

Guest
Bu fırsatı sunan geliştirici ekibine teşekkür ederiz, hayırlı olsun. :)

DeletedUser654

Guest
Peki ne zaman android sürüm play storede olacak bununla ilgili bir tarih veriyormusunuz