• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Elvenar Tarif Yarışması Yorumları

Virtus

Özel Üye
ThreadHead.png

Elvenar Tarif Yarışması

hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

vona52

Şef
Elvenar Tarif Yarışması sonuçları açıklandı ve ikincilik ödülü Cevval adından herhangi bir tarif paylaşmamış, tariflere beğeni dahi yapmamış bir oyuncuya verildi. Eğer tarifi DM yolu ile göndermiş ise bu yarışma kurallarına aykırı değil midir? ADALET ile yönetim çok önemli !

Elvenar Tarif Yarışması sonuçları açıklandı ve ikincilik ödülü Cevval adından herhangi bir tarif paylaşmamış, tariflere beğeni dahi yapmamış bir oyuncuya verildi. Eğer tarifi DM yolu ile göndermiş ise bu yarışma kurallarına aykırı değil midir? ADALET ile yönetim çok önemli !
Sanırsam oyuncu adı karışmış, 2. lik ödülü @imaginary kazanmış, olur öyle şeyler düzeltirler :)

Çok güzel bir yarışmaydı, katılımı çok yüksek olacak sanıyordum insanlar süslü pastalar kekler değişik içecekler hazırlayacaklar sandım, benimkisi sadece değişiklik olsun , bir de açılışı yapsam belki arkası da gelir düşündüm. Şaşırdım doğrusu çok kolay ve aynı anda çok eğlenceli güzel bir yarış olabilirdi, herkes evde bir şeyler pişiriyor tek gereken resmini çekmek uygun bir isim bulup paylaşmaktı. Neyse böyle de iyi, en azından katılan kimse ödülsüz kalmamış.
Etkinliği hazırlayanların emeğine sağlık.

Ödüle gelince, keşke önlüğü ihtiyacı olan arkadaşlara hediye etme şansı olsaydı , ben önlük kullanmam çünkü tüm işleri temiz yaparım üzerime bir şey sıçramaz :))) ama ''çok sevdiğim'' bir kaç arkadaşım var bu oyunda ha bire bir şeyler kaynatıyorlar ve ne hikmet ise her defasında kaynattıkları üstlerine başlarına sıçrayıp bulaşmış oluyor, nasıl bunu beceriyorlar anlamış değilim, ben yine de bu değerli önlüğü onlara armağan ediyorum. :)))

Son düzenleme:

Virtus

Özel Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle yarışmaya katılım sağlayan arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Tüm Elvenar dünyalarında aynı zamanda ve aynı şekilde yapılan özel bir etkinlikti, bu sebeple katılımlarınız ve fotoğraflarınız tüm dünya çapına ulaşacak. :) Paylaşımlarınız çok güzeldi ve sıralamayı seçmekte oldukça zorlandık, gönül isterdi ki herkese en iyi ödülü verelim fakat bir sıralama yapmak zorundaydık. Ellerinize sağlık ve tekrar teşekkürler.

Sonuçları açıklarken küçük bir karışıklık olmuş ve düzeltildi. Herhangi bir forum etkinliğine katılmayan bir oyuncunun ödül alması söz konusu değildir.

Gelecek yarışmalarda görüşmek üzere. :)

Raithen

Özel Üye
Ben katilmak istiyordum ama yogunluktan vakit ayiramadim.. bu sefer cilek birasinin yapilisini da anlatacaktim olmadi bir dahakine artik.. : ) tebrik ederim katilan arkadaslari gercekten hepsi hem cok guzel hem cok leziz gorunuyorlar..

DNDR-ASR

Süper Üye
Tebrik ediyorum tüm katılımcıları. Mansiyon ile ödüllendirilmiş olsam bile tarifime güveniyorum, deneyin ama parmaklarınızı yemeyin ;)

sanıyorum mansiyonla yetinmenin sebebi yumurta yerine "anka kuşu yumurtası" gibi tabirler kullanman gerekiyordu yine de tebrikler hepinizin ellerine sağlık vaktimin dar olduğu bir zaman denk geldi bakamadım yoksa ben de katılır şansımı denerdim nasip kısmet bir daha ki sefere artık