• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Eski Takım Üyesi Erathia

• Konuyu başlatan DeletedUser1125
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser1125

Guest
Sevgili Elvenar Oyuncuları, Merhaba!

Bundan sonraki süreçte, Elvenar Türkiye Ekibi Wiki Moderatörü olarak aranızda bulunacağım.

Kısa süre içerisinde sizlere daha anlaşılır, daha güncel bir Elvenar Wiki Sayfası sunabilmeyi hedefliyorum.

Soru ve yorumlarınızı bu postun altında paylaşabilirsiniz. Her birini içtenlikle yanıtlamak isterim.
Destek sistemi üzerinden her zaman bize ulaşabileceğinizi unutmayın!
Sizlerle tanışmak şimdiden çok heyecan verici!

Herkese keyifli oyunlar dilerim. :)

DeletedUser1073

Guest
Türkçedeki imla kurallarına özen gösterdiğinize sevindim. İyi bir çevirmen olacağınıza inanıyorum. Kitapta yazıldığını değilde yazılanı anlayıp oyuncuların anlayacağı şekilde sadeleştireceğinize umudum var. Bir lisanı çevirirken insanların duyarsızlığına üzülmüşümdür. Önemli olan çevirmek değil ki anlaşılır hale getirmektir doğru olanı. Bir kod yazdığınızda bile sizden sonra aynı işi yapacak insanlara bazı kısımlarda açıklama buloğu yazılıyor. Bu kod şu satırdaki şu özellik için yazılmıştır gibi bilgilendirme yapılır. İnşallah siz yeni nesil çevirmenlerden olursunuz. Hoş geldiniz başarılar dilerim....

Durum
Konu yanıtlara kapalı.