• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Tekrarlanamadı Erzak kaybı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Guest
Oyun versiyonu: __ (v1.11.8-(ff41728) (2016-08-08 9:33).
Tarayıcınız + tarayıcı versiyonunuz: __ Firefox 47.0.1.
Flash versiyonu: __ 22.0.0.209.
İşletim sisteminiz:Windows 8.1
Ekran çözünürlüğünüz:1600x900
Hesap adı: pirefare
Elf mi, İnsan mı?: elf

Hata olma sıklığı: 4= sık sık oluyor fakat hep değil

Görev Başlığı: __ (eğer görev sorunuysa)

Mevcut durum:
Bir önceki hata yine gerçekleşti ve bu sefer erzak kaybı söz konusu. üst üste iki kez oldu bu sefer, önceki konuya yazmıştım 16000küsurluk erzak kaybı bugün 6000küsur erzak kayboldu. Hata mesajı konutlardan birini geliştirmek istediğimde meydana geldi. Konut geliştirmesi gerçekleşmediği için altının geri gelmesine karşın erzaklar sıfırlandı. Ekteki resimlerde öncesi ve sonrasını görebilirsiniz.

Olması Gereken:
6452 erzak

Eklentiler

• 1.jpg
    1.jpg
    359,5 KB · Görüntüleme: 6
  • 2.jpg
    2.jpg
    531,4 KB · Görüntüleme: 5

DeletedUser3

Guest
Bu sorunu bazı ülkelerde bir kaç oyuncumuz daha yaşamış görünüyor ama etkilenen oyuncu sayısı çok az olduğundan ve henüz tekrarlanabilmiş bir hata olmadığından sorunun neden kaynaklandığına yönelik incelemeler hala devam etmektedir. Hatayı tekrarlama adımlarını bulabilirsek hatayı çözmek kolaylaşacaktır.

Çözüm bulunana kadar kişisel olarak şunları denemenizi önerebilirim. PC temizleme araçlarından birisini indirerek tarayıcı geçmişinizi tam olarak temizlemenizi önerebilirim. Ya da tamamen yeni bir tarayıcı indirmenizi ve onunla oyunu oynamayı denemenizi önerebilirim.

Son oalrak şu adımı da deneyiniz:

Denetim masası-->Sistem ve Güvenlik-->Flash-->Tümünü Sil...(Depolama) ->Tüm verileri ve ayarlarını sil(verileri sil)

Flash veya tarayıcı kaynaklı bir sorunsa bunları yapmak sorununuzu çözecektir. Denemekte yarar var.

DeletedUser

Guest
Önerilerinizi deneyeceğim. İlginiz için teşekkür ederim.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.