• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arşiv: 01.10.2016 ve öncesi etkinlik görevleri

• Konuyu başlatan DeletedUser337
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser337

Guest
Merhaba,

Forumda yapılan etkinlikleri seviyorum ama bunun yanı sıra oyun içi etkinlik görevlerinin de biraz heyecan yaratacağını düşünüyorum. Belli bir süre geçerli kısa etkinlik görevleri olsaydı güzel olabilirdi. En fazla 7 gün süreli olacak bu ufak etkinlikler biraz renk katardı oyuna. Şöyle ki;

5 gün sürecek bir etkinlik için görevler;

Kişisel Görevler:

Görev 1: Herhangi bir imalathaneyi 2 seviye geliştir. Ödül: 1000 erzak 100 mermer 100 çelik 100 kalas
Görev 2: 10000 erzak topla. Ödül: 100 kristal 100 parşömen 100 ipek
....
Görev 10: ....

Kişisel görevleri 5 gün içerisinde tamamlayan kişi 20 elmas kazanır.

Yoldaşlık görevleri:

Görev 1: 2000 mermer bağışla
...
Görev 10: ...
Yoldaşlık görevlerini 5 gün içinde tamamlayan yoldaşlığın tüm üyeleri 30 elmas kazanır.

Büyük ödül: Tüm görevleri en kısa sürede yapan yoldaşlıklar 50 elmas daha kazanır.

Bu tip etkinlikler her ay düzensiz tarihlerde yapılırsa bence epey bir fayda sağlar. Hem oynayan kişiler etkinliğin sıkı bir takipçisi olur hem de ödülleri kazanabilmek için tatlı bir rekabet oluşur. Tabi bu görevler her aşamadaki yoldaşlıkların ve oyuncuların başarabileceği genel düzeyde olmalı. Zaman zaman sadece peri veya sadece cüce etkinliklerinin de olması veya daha ilerki seviye etkinliklerinin olması geride olan oyuncuların da daha azimle o seviyelere ulaşması için şevklendirici olur diye düşünüyorum. Neyse ben hep düşünüyorum.

Teşekkürler.

DeletedUser3

Guest
Çok yakında oyun içi etkinliklerimizi yayımlamaya başlayacağız. Şu an yapım aşamasındalar :)

DeletedUser337

Guest
İsabetli bir tahmin olmuş demek ki... Sabırsızlıkla bekliyorum.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.