• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Anket Etkinlik Yorumları ve Anket

DeletedUser919

Guest
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Bugüne kadar sizlere onlarca farklı etkinlik sunarak binlerce Elmas dağıttık. Şimdi söz sizde! Bu etkinliklerde olumlu ya da olumsuz bulduğunuz yönler nelerdir? Ne tarz etkinlikler yapılabilir? Sizde 14 gün sürecek olan anketimize katılarak ne tür etkinliklerden hoşlandığınızı bizimle paylaşın.
Görüşlerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz!​
  1. Elvenar Soruyor: Elvenar ile ilgili sorulan bir soruya doğru yanıt vermeniz istenir.​
  2. Gizemli Sandık: Gizemli Sandığı açabilmek için 5 anahtar vardır ve sadece 1'i kilidi açabilir. Tek tahmin hakkıyla doğru anahtarı tahmin etmeniz gerekir.​
  3. Kayıp Harita: Kayıp Harita'da Elvenar ile ilgili 5 görsel bulunur fakat, bunlardan biri kayıptır. Kayıp olan görsel diğer 4'ü ile bağlantılıdır. Bulabilmek için aradaki bağlantıyı çözmeniz istenir.​
  4. Farkı Bul: Elvenar temalı 2 görsel arasındaki farkları bularak oynanır.​
  5. Hikâye Yazma: Elvenar ile ilgili yazılmış fakat yarım kalan bir hikâyeyi kendi hayal gücünüzle tamamlamanız istenir.​
  6. Labirent: Labirentte girişten başlayarak karmaşık yollardan geçerek çıkışa ulaşmanız gerekir.​
  7. Eşleştirme: Elvenar ile ilgili öğeleri isimleriyle eşleştirme etkinliğidir.​
  8. Yapboz/Puzzle Tablosu: Elvenar temalı bir görselin yapboz hâlini birleştirerek oynanır.​
  9. Şans Kutusu/Sihirli Sayılar: 50 adet sayının içindeki şanslı 10 sayıyı tahmin etme etkinliğidir.​
  10. Şifreli Mektup/Gizli Mesaj: Elvenar ile ilgili bir yapı, birlik vb. bir öğenin ismi bazı harfleri eksik olarak verilir ve tahmin etmeniz istenir.​
  11. Diğer (çeşitli etkinlikler): Her ay çeşitli etkinlikler düzenlenmesi.​
ThreadFoot.png

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Raithen

Özel Üye
Hikaye, masal, öykü olmasın da ne olursa olsun. :)

: ))) katılıyorum..

Emojiler en aktifiydi bence eğlenceliydi klandan fazla kişinin katılımı olmuştu vs..

Yukarıdaki bir çok etkinlikte ben yoktum.. Ama olduklarım da gayet keyifliydi.. çeşitli etkinlikler daha hoş olur, zaten ayda bir tane oluyor aynı şeyler olmaması daha iyidir..

DeletedUser919

Guest
şıkların içinde neden "hiç biri" şıkkı yok, belki memnun olmayan birileri vardır?
Merhaba rntx,

Cevabı hiç biri olan oyuncularımız için yorumları açık bıraktık. :) Eğer sizin cevabınız da "Hiç biri." ise şu anda yaptığınız gibi bunu yorumlarda belirtebilirsiniz. Her yorumun dikkatle okunduğundan şüpheniz olmasın. ;)

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

rntx

Süper Üye
Merhaba rntx,

Cevabı hiç biri olan oyuncularımız için yorumları açık bıraktık. :) Eğer sizin cevabınız da "Hiç biri." ise şu anda yaptığınız gibi bunu yorumlarda belirtebilirsiniz. Her yorumun dikkatle okunduğundan şüpheniz olmasın. ;)
ona kalırsa diğer seçenek şıkları da (hikaye, elvenar soruyor, labirent vs.) sadece yorumla yazılabilirdi, her türlü hiç biri şıkkını koymamanız adil değil!
mesela ben o yazdığınız şıklardan beğendiğim olmadı ve dolayısıyla her hangi bir şıkkı işaretleyemedim ama sorularınıza yanıt vermek, bir şıkkı işaretlemek istiyorum elvenarın daha iyi hale gelebilmesi içn... eleştirisi olan bu oyunda bir birey değil mi?
Kısacası evet ya da hayır diyebilmeliyiz adil bir oyun için.

Son düzenleme:

Hann Kai

Meşhur Üye
etkinlik güzeldi. hep birklikte bir şeyler bulmayı çalışmayı denedik. Inno gamesin diğer oyunlarından FOE'yi incelemek için üye olmuştum. Orada oyunun forumunda gezinirken bu tür bir konu sürekli açık oyuncular kendi arasında oynuyordu. Bizde devam etsek katılım olur mu acaba :) ama bu sefer kelimeler sınırlı olmayacak her türlü kelime olabilir :) hem meşhur olmak isteyenler için bir fırsat doğar belkide @RaistlinMajere :D yeni gelenlerin önünü açmış oluruz. Ne dersiniz devam edelim mi kelime oyununa ? :)