• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Etkinlik soruları adil mi?

• Konuyu başlatan DeletedUser206
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser206

Guest
ETKİNLİKTE SORDUĞUNUZ SORULAR ANCAK İLERİ SEVİYEDEKİ OYUNCULARIN BİLEBİLECEĞİ SORULAR..BU BİRAZ HAKSIZLIK OLMUYOR MU?

DeletedUser3

Guest
Sorduğumuz soruların hepsi Elvenar Wiki sayfalarında veya oyun içerisinde biraz araştırma ile bulunabilecek sorulardır. Hatta ilk günkü soru etkinliğinde elmas kazanan oyuncumuz ileri seviyelerde bir oyuncumuz da değildir puanına baktığımızda.

tr.wiki.elvenar.com

Not: Lütfen forumda büyük harf ile yazı yazmayınız (Forum kuralları madde 4).

DeletedUser94

Guest
herkes senin kadar tecrübeli değil MisteR wikiyi nerden bilsin yeni oyuncu doğru söylüyor o soru ne öyle

sorunun cevaabından senin bile haberin yok wiki olmasa o derece :)))

bu beğenileri neden aldın o kısmıda şüpheli :);)

baaşka soru sorsunlar google amcadanda buluruz

amaç bulmaks wiki olmuş google olmuş farkeetmez değilmi burda amaç en düşük seviye oyuncuyla en yüksek seviye oyuncuyu bir turmak olmalı soru çok saçma kusura baakmayın

nahar ve berhudarol seni beğenmiş neden beğenmiş acep şimdi bende merak ettim galiba oyunu oynamıyorlar tek burda cevap veriyorlar

@Berhudarol: Mesajlarınız birleştirilmiştir.

DeletedUser3

Guest
Sayın AngeL, size saçma gelmiş olabilir saygı duyarız ama soruların hepsi adildir. Wiki linkine gerek forumdan gerek oyun içerisindeki yardım kısmından gerek ise oyun ana sayfası üzerinden ulaşılabilmektedir. MisteR doğru bilgilendirmiştir o yüzden beğendik.

DeletedUser94

Guest
:))))

MisteRda sizi beğensin adil olur zaman KENDİNİZE İYİ BAKIN İNSANLAR HERŞEYİ GÖRÜYOR VE BİLİYOR UNUTMAYIN

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser3

Guest
:))))

MisteRda sizi beğensin adil olur zaman KENDİNİZE İYİ BAKIN İNSANLAR HERŞEYİ GÖRÜYOR VE BİLİYOR UNUTMAYIN

Karşıt görüşlere açık olmalıyız düşüncesindeyim AngeL. Aksi durumda forum olmaz. Onun haricinde MisteR veya bir başkası ile ilgili aranızda önceden başka bir sorun varsa bunu o kişi ile özelinizden konuşmalısınız. Sadness bir soru sormuş ve kendisine gerekli açıklamanın yapıldığını düşünüyorum.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Şuanda kimse ile bir sorunum yok ki olsa da uzun sürmez tatlıya bağlardım.
Değerli @AngeL ile daha önce sohbet etme şansı bile bulamamıştım. Sadece oyunda 1. liğe çıktığında tebrik mesajı gönderdim haricinde bir sohbetimiz olmadı.

İyi Forumlar
MisteR