• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Etkinlikler Etkinlikten gelen kültür yapıları

ROSAMIA

Çalışkan Üye
Merhaba
Şuan ki etkinliği çok sevdim, özellikle kültür ödülleri çok güzel.
Bu kültür yapılarını sat dediğimizde tekrardan envantere mi düşecek yoksa yok mu olacak?

IMG_20201226_152243.jpg

İkinci sorum;
Etkinlikten çıkan 'kış hediyeleri' tam olarak nedir? Çünkü envanterde göremiyorum bunları.

Screenshot_20201226_152419.jpg

Son düzenleme:

DeletedUser1113

Guest
bunlar baykuşu yükseltmek için gereklı olan yolu yolu tamamlamakta kullanılan eserler kutularda birşey yok bence
birinci sorunda sattığın zaman yok olacak envanterden satarsan karşılığında büyü parçası alırsın şehrine kurduktan sonra satarsan birşey alamaszın
yani envanterdeki binaları kurmak için acele etme bir süre sonra çok gereksiz yer kaplayabiliyorlar malum şehirde yer çok önemli .
ben de eskiden etkinliklerde aldığım herşeyi hemen kurardım tecrübeli arkadaşlar bunun yanlış olduğunu anlattı özellikle kültür binaları çağ atladıkça yetersiz geliyorlar ve gereksiz yer kaplıyorlar
her çağın kendine has kültür binaları ve kadimleri var dengeli kurmak gerekiyor

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

ROSAMIA

Çalışkan Üye
Teşekkürler @gizemiye :)
Eskiden farklı bir kültürümüz oldu diye çok sevinirdik hemen kurardık. Heyecan yapıp 2-3ünü kurmuş bulundum
Çok teşekkür ederim dikkat edecem buna.

O zaman ben de mi yıkacağım? Şehrim kültür üstünde kurulu benim. Sikkeyi,erzağı,nüfusu,malları hep onlardan temin ediyorum ben. İmalathanem var ama aslını kültür yapılarından karşılıyorum ben.

ROSAMIA

Çalışkan Üye
O zaman ben de mi yıkacağım? Şehrim kültür üstünde kurulu benim. Sikkeyi,erzağı,nüfusu,malları hep onlardan temin ediyorum ben. İmalathanem var ama aslını kültür yapılarından karşılıyorum ben.

Sanırım zamanla yıkmak zorunda kalacağız.
Birden yıkmak yerine aşama aşama yıkmak daha mantıklı olur

Raithen

Özel Üye
Niye üzülüyorsunuz ki daha iyisini koymak icin yıkacaksınız.. siz ilerledikçe daha iyi kültür yapıları gelecek bir süre sonra eskisinin yüzüne bakmazsın..