• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Eylül 2018 - Oyuncu Önerileri

• Konuyu başlatan DeletedUser919
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser919

Guest
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,
Her ay için özel olarak açtığımız bu öneri konularının altına ay sonuna kadar yani konu kapatılmadan yeni önerilerinizi aşağıdaki şablon ile sunabilirsiniz, sunacağınız öneriler oyun tasarımına ve dengelerine uygun olmalı ve yapımı aylar alacak çok karışık özellikli öneriler olmamalıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŞABLON

Öneri Başlığı: ...
Öneri açıklaması: ...
Sağlayabileceği faydalar: ...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Notes_TR.png

Lütfen önerilerinizi yukarıdaki "şablona" uygun olarak yapınız. "Elmas fiyatları" ile ilgili öneriler kabul edilmemektedir.

ThreadFoot.png

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımınız

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

kayotisir

Aktif Üye
Merhabalar,
Birinci konu
Para vermeden oynayan her oyuncunun oyun ile ilgili bulunduğu bir itiraz var. Bu konu sınırlı alan sorunu. Elvenar oyununda 1,5 senedir düzenli olarak oyunu zora koşmakta ve oyuncuları daha çok teşvik edeceği yere iyice küstürüyor. En son sınırlı alan ile oyunun tadı iyice kaçtı. Elvenarda dengesiz de olsa her şeyin bir karşılığı illaki oluyordu sınırlı alan mevzusu ile karşı karşıya kalıncaya kadar. Kültür, büyülü konut, büyülü atölye ve tabii diğer hızlı gelişmek istersen avantajlı elmas satın almaları mevcut. Yani elmas ile almazsak da para veremeyenler yada vermeyenler için bir çözüm yolu mevcutken şimdi ise sistemin verdiği ile tatmin olmak zorundayız yada gelişmek istiyorsak elvenar sistemine para kazandırmamız lazım. Zaten bu oyunda çoğu arkadaş aktif olduğu için para kazandırıyor. Bu bir oyun, illaki zorlukları olacak kimse kolay olmasını beklemiyor ama burada gelişmek istiyorsan para vereceksin deniyor.

İkinci konu
Elvenarda normal tercihlere bağlı sıralı görevler yeni aşamalar göre yeniden dizayn edilse daha iyi olacak. Oyunda yeni ırklarla beraber gereksinimler de değişiyor. Özellikle mana ve kutsal tohum gibi mallarında artık bu sıralı görevler listesinde olması gerektiğini düşünüyorum.

Burada benim gibi düşünen arkadaşlar olacağı gibi itiraz edenler de olacaktır.

Herkese iyi oyunlar.

tenten

Aktif Üye
Ağustos önerilerinde, rakamlarla alan büyümesinin elmasla bile tam başarılamayacağını anlattım.
Şirketin para kazanma hırsı artık kabul edilemez sınırlara ulaştığı gibi onları hataya da sürüklemiş.
Buraya gelince, ne yazdığımızı okuyan var, ne işlem yapan var, ne cevap veren var.
Ufak ufak işini ciddi yapan başka bir şirketin oyunlarını inceleme zamanı geldi gibime geliyor.

Pann

Eski Ekip Üyesi
Ağustos önerilerinde, rakamlarla alan büyümesinin elmasla bile tam başarılamayacağını anlattım.
Şirketin para kazanma hırsı artık kabul edilemez sınırlara ulaştığı gibi onları hataya da sürüklemiş.
Buraya gelince, ne yazdığımızı okuyan var, ne işlem yapan var, ne cevap veren var.
Ufak ufak işini ciddi yapan başka bir şirketin oyunlarını inceleme zamanı geldi gibime geliyor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim. Emin olabilirsiniz ki yaptığınız tüm yorum ve öneriler okunuyor, değerlendiriliyor ve ilgili insanlar ile paylaşılıyor. Bu şekilde düşünmenize neden olan düşünce öneriler sayfasının eskiden olduğu gibi işlenmiyor olması olabilir.

Yapılan tüm önerilerin oyuna yansıması elbette mümkün değil ama kısa süredir sizlerle olduğum halde birçok talebin oyun içerisine yansıdığını görüyorum ve birçok talebin de hazırlık aşamasında olduğunu biliyorum. Sizlere daha keyifli bir oyun deneyimi sunabilmek için perde arkasında bir ordu dolusu insanın çalıştığını ve birçok oyun gibi Elvenar'ın da birçok ülkede eşzamanlı güncellendiğini, dolayısıyla öneri değerlendirmelerin de bu boyutta yapıldığını lütfen aklınızdan çıkarmayın.

Geri bildirimlerinizi alabileceğimiz en verimli yer forum sayfamız olduğu için burayı ne kadar sık kullanır ve düşüncelerinizi paylaşırsanız bizler de taleplerinizi daha iyi analiz edebiliriz.

Sevgiler,

DeletedUser1259

Guest
Merhaba
Turnuvadan kazanılan Kadim Bilgi Puanları mobil oyuncular hiçbir şekilde kullanamıyor. Mobil oynayanlar kadim bilgi puanlarını kendi kadimlerine veya yoldaşlıktaki kadimlere atabilmelerini sağlayacak yeni bir güncelleme olursa güzel olur

DeletedUser919

Guest
Merhaba
Turnuvadan kazanılan Kadim Bilgi Puanları mobil oyuncular hiçbir şekilde kullanamıyor. Mobil oynayanlar kadim bilgi puanlarını kendi kadimlerine veya yoldaşlıktaki kadimlere atabilmelerini sağlayacak yeni bir güncelleme olursa güzel olur
Merhaba mcw01,

Aynı konu bir başka oyuncumuz tarafından da dile getirilmiştir.
İlginize teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımınız

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser766

Guest
ASKER DİZİLİM HATASI
Turnuva savaşları aşırı mal talep ettiğinden dolayı bazen manuel yapıyoruz, askerleri dizip savaşı başlattığımızda askerlerin sahadaki sıralamasını sistem tarafından(1.kılıç savaşçısı, 2.okçu, 3.ağır yakın ağır vs. dövüşçü sahaya sürüldüğünde 1.ağır yakın dövüşçü, 2.kılıç dansçısı, 3.okçu ) dizilim sıralaması yüzünden asker kaybı yaşıyoruz
Lütfen diziliş sıralamasını bizim kurmamıza izin verin! (1.büyücü, 2.ağır menzilli, 3.okçu vs gibi dizdiysek sıralama değişmesin olduğu gibi kalsın!)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.