• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Eylül 2019 - Oyuncu Fikir ve Önerileri

• Konuyu başlatan DeletedUser919
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser919

Guest
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Elvenar'ın iyileştirilmesi ya da geliştirilmesi için veya aklınızda oyuna katkı sağlayabilecek fikir ve önerileriniz mi var? Bunları duymak için sabırsızlanıyoruz! Bunları bizimle paylaşabilmeniz için sizler için mini bir taslak hazırladık ve bu taslağı kullanarak fikir ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

TASLAK

Öneri Başlığı: ..........
Öneri Açıklaması: .....

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı
ThreadFoot.png

DeletedUser1526

Guest
Öneri Başlığı :Oyunu Geliştirebilmek

Öneri Açıklaması...
Yaptığım iş gereği pc karşısında uzun zaman geçiriyorum,işimi yaparken aradaki boşluklarda kafamı dağıtmak için oyunlara zaman ayırıyorum...
Travian dan March of Empires e kadar bir çok oyunda zaman harcadım...

Oyunlarda ki en önemli eksiklik program yazanların uygulayacılar arasındaki kopukluk ve oyunlardaki para kazanmanın çok belirgin olması...
Oyun sahibi firmaların para kazanmasına karşı değilim ancak en ufak gelişmeyi altın-elmas gibi parasal yapıya endekslemek oyuncuyu bezdiriyor...
Oyundaki harcamaların ferdi değil birlik olarak yapılmasında ve birlikte hareketin şartlarından bir tanesinin sermaye olmasında çok büyük fayda olabilir....
Çünkü birlikte bir kısım oyuncular harcama yaparak kendini geliştirirken diğerleri onların sırtından geçiniyor...

İlginç bir yaklaşım :)
Öneri Başlığı :Oyunu Geliştirebilmek

Oyun sahibi firmaların para kazanmasına karşı değilim ancak en ufak gelişmeyi altın-elmas gibi parasal yapıya endekslemek oyuncuyu bezdiriyor...
Katılmıyorum, ilk sayfamızdaki 2 oyuncu oyuna 1 TL dahi harcama yapmamışlar ve bezdirmeden çok güzel ilerlemişler :)
Oyundaki harcamaların ferdi değil birlik olarak yapılmasında ve birlikte hareketin şartlarından bir tanesinin sermaye olmasında çok büyük fayda olabilir....
Yani diyorsunuz para harcayan birliğe para harcamayan veya harcamaya imkan olmayan alınmayacak, ne yani eskiden yardım ve turnuva şartımız varken şimdi de milletin cüzdanına mı girecez, unutun bunu böyle oyunda kimse var olmak istemez.
Çünkü birlikte bir kısım oyuncular harcama yaparak kendini geliştirirken diğerleri onların sırtından geçiniyor...
Kendiniz yazdınız harcama yaparak kendini geliştiriyor, bundan başkalara ne fayda olabilir ki, sırtından geçinmek istemeyenler yardımları aksamayacaklar ve adam gibi emek verip turnuva yapacaklar, biri kendi hesaba elmas alıyor diye diğer arkadaşlar bundan faydası yok, tek faydası birlik olarak yüksek puana sahip oluyorlar.
Burası Elvenar , herkese yer var, harcama yapanlara da yapmayanlara da :)

DeletedUser1113

Guest
birlik olarak para harcamaya bende karşıyım ben para vermiyorum yoldaşlığımda isteyen para harcar istemeyen harcamaz kişisel tercihitr sonuçta ve kendimi gayet güzel geliştiriyorum

DeletedUser1528

Guest
Öneri Başlığı: ..........Genel Chat
Öneri Açıklaması: .....Yoldaşlık chati dısında genel chat olmasının faydalı olacagını dusunuyorum.Bırcok yoldaşlık maximum uyeye ulaşmıs durumda,ama bu uyelerın bır kısmı aktıf degıl.Yenı bır oyuncu veya bu oyunu aktıf oynayan bır oyuncu dolayısı ıle ya kendı yoldaslıgını kuruyor,yada aktıf sayısı cok az olan uye sayısı dusuk olan yoldaslıklara katılıyor.bu durum da her iki taraf ıcınde sıkıntılı bır durum.Genel chat olursa hem aktıf oyuncu arayan yoldaşlıklar ıcın,hemde oyuna yenı baslamıs veya aktıf olarak oynayan fakat uygun yoldaslık bulamamıs oyuncular ıcın ıyı olur gorusundeyım

DeletedUser919

Guest
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Fikir ve önerilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.
Ekim ayında sizden gelecek yepyeni fikir ve önerileri duymak için sabırsızlanıyoruz!

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

ThreadFoot.png

Durum
Konu yanıtlara kapalı.