• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Eylül 2020 - Oyuncu Önerileri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser919

Guest
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Elvenar'ın gelişerek bir adım daha ileri gitmesi için veya aklınızda oyuna katkı sağlayabilecek önerileriniz var mı? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. Bunları duymak için sabırsızlanıyoruz! Önerilerinizi bizimle paylaşabilmeniz için sizler için bir taslak hazırladık ve bu taslağı kullanarak önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

ÖNERİ FORMU

Öneri Başlığı:
..............
Öneri Açıklaması: .....

ThreadFoot.png

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

rntx

Süper Üye
Merhaba, elvenar gittikçe gelişiyor, kuleyi de şatoya çevirmenin zamanı geldi diye düşünüyorum, bir iki kat daha eklense tadından yenmez, muhteşem olur. o_O

rntx

Süper Üye
Eserleri ustalıktan vermesi kötü oldu, ustalıktan çıkan diğer gerekli şeylerin çıkma yüzdeleri gene düşecek, zaten yeterince gereksiz eşyalar veriyor.
Kuleye bir kat ekleyip, ilk katta eserlerden verile bilirdi, hem bu sayede kuleye de ilgi artar ve kule yapmıyor diye de oyuncular yoldaşlığa alınmama durumundan da kurtulmuş olurlardı ve ilk kat tek tur olduğu için çok kolaydır, her kes kolaylıkla eser alabilirdi ordan

DeletedUser1113

Guest
Eserlerin kulede çıkması mantıklı olur katılıyorum buna birde evcil hayvan yemlerini biraz daha cogaltsanız iyi olacak bol bol erzak ve sikke geliyor .Kendi adıma hiç sikke sıkıntısı çekmiyorum .

rntx

Süper Üye
Bir yapı (ayı,anka kuşu vs) çıkarsınlar, o yapı sadece şu ana kadar gelmiş geçmiş her çeşit eseri üretebilsin ve oyuna yeni başlayan veya herhangi bir etkinlikte müsait olmayan oyuncular şehirlerine o yapıyı kursunlar ve işlerine yarayan eserleri belirli eşyalar karşılığında üretip, gerekli olan yapılarını yükseltebilsinler, böylece ustalığı meşgul etmemiş olurlar, ayrıca gizemiyeye katılıyorum (birde evcil hayvan yemlerini biraz daha cogaltsanız iyi olacak )
Eğer bu önerilerimiz geliştirici için ağır geliyorsa başka önerilerimiz de olur yeter ki dikkate alınsın.
BEYİN BEDAVA !!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Elthartal

Yeni Üye
Benim forum için bir önerim var. İngilizce-Türkçe olarak elvenar sözlüğü oluşturma imkanımız var mı? Oyunu oynarken yaptığımız araştırmalarda genellikle İngilizce olan sonuçlarla karşılaşıyoruz ve kelimenin çevirisi ile oyunda olan kelime farklı olabiliyor. Forumda böyle durumlarda kullanabileceğimiz bir bölüm olursa herkesin faydalanabileceğini düşünüyorum.

DeletedUser75

Guest
Benim forum için bir önerim var. İngilizce-Türkçe olarak elvenar sözlüğü oluşturma imkanımız var mı? Oyunu oynarken yaptığımız araştırmalarda genellikle İngilizce olan sonuçlarla karşılaşıyoruz ve kelimenin çevirisi ile oyunda olan kelime farklı olabiliyor. Forumda böyle durumlarda kullanabileceğimiz bir bölüm olursa herkesin faydalanabileceğini düşünüyorum.
Zaten bunun için rehberler var burası Türkiye formu ingilizce olması mantıklı olmaz

DeletedUser919

Guest
Merhaba Elthartal,

Bu forumun resmi dili Türkçedir. Türkçe dışında bir dil kullanılması mümkün değildir.
Bunun dışında oyun içerisinde çeviri hatası olduğunu düşündüğünüz sorunları bize ticket açarak bildirmenizi rica ederiz.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

Merhaba. Oyununuzu mobilden oynamaktayım. Bilgisayar versiyonunda bulunan tüccar tekliflerinin sadece yoldaşlık tarafından görülmesi diğer yoldaşlıklara kapatılması özelliği çok faydalı ve gerekli bişey. Biz mobil kullanıcılarada bu özellik açılırsa seviniriz. İyi çalışmalar kolay gelsin.

Raithen

Özel Üye
Merhaba. Oyununuzu mobilden oynamaktayım. Bilgisayar versiyonunda bulunan tüccar tekliflerinin sadece yoldaşlık tarafından görülmesi diğer yoldaşlıklara kapatılması özelliği çok faydalı ve gerekli bişey. Biz mobil kullanıcılarada bu özellik açılırsa seviniriz. İyi çalışmalar kolay gelsin.
+1

DeletedUser919

Guest
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Önerilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.
Yeni ayda sizlerden gelecek yepyeni önerileri duymak için sabırsızlanıyoruz!
ThreadFoot.png

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.