• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Tekrarlanamadı Görüntü çakışması

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Hann Kai

Meşhur Üye
Merhaba Elvenar Ekibi
Hem mobilde hem de masaüstünde bazen görüntü çakışması sorunu ile karşılaşıyorum. Oyunun daha önceki versiyonlarında da bazen bu şekilde sorun oluyordu.

Teknik bilgiler:
Oyun Irkı: Elfler
Oyun Versiyonu: v1.107.2-(9f3077d) (2020-06-25 09:20)
Masaüstü: Windows 10 Pro 64 bit (10.0, Yapı 19041) kullanıyorum. Google Chrome sürümü şuan 83.0.4103.116 (Resmi Derleme) (64 bit) Sürümü fakat eski sürümlerde de bu sorunu alıyordum. Ekran çözünürlüğü 1366x768

Mobil: işletim sistemi Android 8.1 OPM1.171019.019 Ekran çözünürlüğü 1080x2160

hata.JPG

Hann Kai

Meşhur Üye
Yine aynı sorunla karşılaştım oyuna girdiğimde bu şekilde açıldı oyun. Oturumu kapattım tekrar girdim düzelmedi. Büyük salonu taşıdım tekrar eski yerine koyduktan sonra düzeldi. Fakat tekar oturumu kapatıp giriş yaptığımda yine aynı şekilde sorunla karşılaştım.

Ek Açıklama 2020-07-05 125202.png

Son düzenleme:

DNDR-ASR

Süper Üye
Bende de oluyor takılmıyorum bina orada duruyor nasılsa

Hatta arada bina hiç gözükmediği bile oluyor yenileyince düzenliyor

Gelen ödüllere de bakmıyorum bile çarpı işareti neredeymiş fikrim yoktu sen yazana kadar

DeletedUser1471

Guest
Arada bende de oluyor fazla takılmıyorum senin takıntı bayağı etkiliyor seni galiba.;)

Hann Kai

Meşhur Üye
Arada bende de oluyor fazla takılmıyorum senin takıntı bayağı etkiliyor seni galiba.;)

Böyle hataları görünce deliriyorum. Neden güzel güzel durmuyor ki? :)

Bende de oluyor takılmıyorum

Demek başka oyuncularda da oluyormuş ama tek takılan ben mişim :D

Yok yani yapamıyorlarsa benimle görüşsünler yardımcı olayım 20 bin elmas karşılığında alt taradı z-index algoritması tasarlayacaklar :D onun da tasarımınında zorlanıyorlarsa bir mesaj kadar yakınım kendilerine :D Burdan elvenar yapımcılarına sesleniyorum takıldığınız yerde yardım isteyebilirsiniz her zaman destek oluruz ama 20 bin elması da teşşekkür amaçlı bizden esirgemezsiniz diye düşünüyorum

Son düzenleme:

DeletedUser1471

Guest
Böyle hataları görünce deliriyorum ben neden güzel güzel durmuyor ki :) demek başka oyuncularda da oluyormuş ama tek takılan ben mişim :D

Yok yani yapamıyorlarsa benimle görüşsünler yardımcı olayım 20 bin elmas karşılığında alt taradı z-index algoritması tasarlayacaklar :D onun da tasarımınında zorlanıyorlarsa bir mesaj kadar yakınım kendilerine :D Burdan elvenar yapımcılarına sesleniyorum takıldığınız yerde yardım isteyebilirsiniz her zaman destek oluruz ama 20 bin elması da teşşekkür amaçlı bizden esirgemezsiniz diye düşünüyorum
Yardım isteyeceklerini pek sanmam ama düzeltirler umarım

Hann Kai

Meşhur Üye
Do not enter the game from two or three separate browsers. this is your problem
Aslında tek bir tarayıcı kullanıyorum. Hep aynı bilgisayar aynı tarayıcı üzerinden oyuna giriyorum. Telefon üzerinden de oynadığım oluyor. Oyuna girerken HTML5 istemcisini kullanıyorum. Bence bu sorun benim değil Elvanar'ın sorunu

DeletedUser1440

Guest
Türkçe harici başka bir dil kullanmak.
Oh really. Then I suggest you check your internet provider.

Hann Kai

Meşhur Üye
I couldn't find a link to ask for 20,000 diamonds from the quarterback. We're even:)
Bukrem Hanım belliki oyuna ve foruma çok isteklisiniz (cevap verdiğinize göre). Umarım bu isteğiniz hep devam eder oyunda çok güzel başarılar elde edersiniz.

Fakat konuyu ben kendim açtım ben kendim konuşuyorum yani kendimden 20 bin elmas da isterim 100 bin elmasta isterim. Bu bir başkasını ilgilendirmez diye düşünüyorum. Neden bu kadar ilgilendirdi bu konu sizi bilmiyorum. Alan benim satan benim 3. Kişiye bağlantı kurmak değil başka şeyler düşer.
Forum içerisinde de kuralları dikkate almayarak 1. Kurala karşı bir tutumunuz var. Yani türk Server'ı burası ingilizce bilginizi kanıtlamak isterseniz başka server'lar da var. Orada dilediğiniz gibi kimin konusuna yorum yapıyorsunuz kimin konularında bir bağlantı arıyorsunuz bu sizin tercihiniz. Fakat benim konumda benim konuşmamda kendinize bir bağlantı aramanız komik. İyi oyunlar diliyorum size. Hazır elçilikler çağına geçtim şehrimde yeni düzenlemeler yapmam gerekiyor malum yeni etkinlik gelecek boş alan lazım yeni yapı için.

Elvenar ekibine hata bildirimini yaptım sanırım artık yorum yapmaya gerek kalmadı konu da dağıldı Değerli elvenar ekibimiz konuyu kapatmak isterse bir sakınca yoktur.

Pann

Eski Ekip Üyesi
Oyuna girdiğimde böyle hatalarla karşılaşan bir tek ben miyim? :)

2528 adlı eklentiyi görüntüle
Merhaba,

Bu sorun ile ilgili şunu söyleyebilirim, eğer bu görüntüsü hatasını HTML'de yaşıyorsanız Flash ile giriş yapıp denemenizi ve hatanın tekrar edip etmediğini gözlemlemeniz gerekir. Bu şekilde sorunun sorunun HTML kaynaklı olup olmadığını anlayabiliriz. Bence en güzeli ticket açmanız olur, bu şekilde daha detaylı bakabiliriz. Mümkün olduğunca çok detayı bizimle paylaşırsanız işimiz daha kolay olur.

Şimdiden teşekkürler

Durum
Konu yanıtlara kapalı.