• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Genel Sorunlar

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser11

Guest
Merhaba Değerli Oyuncu Arkadaşlarım,

Daha önce de aynı başlık ile açmış olduğum konu içerisinde çeşitli sorunları dile getirerek sesimizi duyurmuştuk fakat bir konu vardı ki tartışmaya sebebiyet verdi ve açtığım konu maalesef ki kapatıldı. Konuyu yeniden açmak istedim çünkü burada genel olarak sorunlarımızı saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde dile getirebiliriz. Umarım bir tartışma olmadan konu açık pozisyonunu korur ve bu konu biraz da olsa fayda sağlar.
Oyun ve forum ile ilgili yaşadığınız tüm sorunları buraya yazabiliriz aynı zamanda genel bir tartışma konusu olarak kullanabiliriz. Sevgilerimle.

Saygılarımla
MisteR

DeletedUser1078

Guest
Merhaba Değerli Mister,
Yeniden bu başlığı açmakla iyi ettiniz de?
Bizde sorun ne gezer:))
Herşey güllük gülüstanlık oyunda:p
Pazar teklifleri mesela; hepsi orantılı aynı çağ adil teklifler?
Yan hesap sorunuda cözülmüş görünüyor (herkes ispiyoncu olmuş)
Yüksek puanlı eski emekçi oyuncularımız tek tek bizi terk etti.. Ama ne önemi var. Mühim olan premium:)
Çağlar geç gelmiş kimin derdi ki?
Serverde kalanlar ve yanları ile kısır döngü yaratanlar sağolsun:D
Kalın sağlıcakla...

DeletedUser11

Guest
Yani olsun hani buradan dertlerimizi dile getirelim belki bir yerlere ulaşır. :)

Saygılarımla
MisteR

DeletedUser1372

Guest
Merhaba,
Yaklaşık 1 aylık oyuncuyum. Haritada açtığım bölge sayısı 54 adet olduğu halde sadece 2 harita komşusu edinebildim. Onlarında aktif olduğundan şüpheliyim. Gelişmiş ayarlar düğmesinden daha iyi bir konuma taşınma isteğimi de yaptığım halde bir gelişme yok:(
DEKA gibi motiveleri düzenli, pazarı bol bir yoldaşlığa kabul edilmesem oyuna devam etme şansım asla olamazdı. Harita komşusuna da ihtiyaç var elbette..Bu sorunu nasıl çözeceğim bilemedim???

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser700

Guest
Elvenar foruma girmeme rağmen oyuna giremiyorum daha doğrusu site açılmıyor.. neden acaba

DeletedUser919

Guest

DeletedUser700

Guest
instagram da takip etmeye 150 şeker denmiş hemen takibe başladım ama 150 şekerim henüz gelmedi..şekerlerimi rica ediyorum..:)