• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Genişlemeler>Mana>Geçit>Irk üretimleri

• Konuyu başlatan DeletedUser120
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser120

Guest
Jl6qzo.jpg

üşenen olursa yazıları direk en alta baksın özet orda:p
Birazcık sohbet muhabbet :D:D
Genişlemesiz kaldık genişlemesiz azcık isyan ve hoş sohbet için açıyorum bu konuyu ;)

Şimdi X yerler benım bos yerlerım.
Ve benim 13 elmasla genısletme alma hakkım varki ben bu elmas fıyatına onları şuan zor alırım.
(başta bende pahalı olmasını destekliyordum ama işler sarpa sardı hızlı şekilde yenı ırk geliyor )

sağ alt x yerler yeni gelen ırkla birlikte gelen yerler.
11 yer > 110 bölge demek
110 bölge eşittir :220 gün demek :):)

2 yılda 6 misafir ırk gelmiş :) her gelen genısleme getırse
bu sene ben bir tane daha gelir düşüncesındeyım ki 11 genısleme daha gelicek :)
ettimi size 440 gün :confused: hepsının acılması için gereken süre :D oda yarın oburgun 3 gün isteyenler 4 gün isteyenler olursa bu süre zarfı artıcak kesiflerin

Ya premıum genıslemeler ucuzlasın ki alalım genişlemeleri
Yada keşiflerin süresi düşürülsün veya genişleme vericekse 10 yerıne 5 te bır versın.

Kum saati gibi çizdiğim yer ise ;
Mecburıyetten sehırde her zaman boş kalması gereken alan.kesınlıkle bos durucak yoksa diğer ırk geldıgınde gene yapı sılersınız.:rolleyes:
Baktığımız zaman şehrımın 3te 1 i değilmi ya :p

Yeni ırk geldi gelen üzüm bağı onun yerını tutmuyor iki tane büyü kütüphanesi kurup onun kapladığı alandan daha cok mana üretiyoruz.
O zaman yeni kültürün avantajı nedir kültür +mana sağlaması ise sağlamasın lütfen
3000 küsürat üreten bir ırk üretimlerine bize kültür gerekmior mana gerekiyor :mad:
Ve artık mana çile olmaya başladı ki mana üstünden hep gidiliyor bütün ırklar dilerimki bu son olur mana için .

Kısacası genişleme lazım SAYIN BERHUDAROL:p:p:p:p:p

DeletedUser120

Guest
Ben anlamam piyasadan :rolleyes:
Bayram daki şeker paralarımla bile genişleme alamıcaksam ne anlamı var :p
Bize bayram süprizi yapın Müdürümmm (yağ çekelim yoksa şekerle kandırcaksınız gıbı geliyor)
:D

DeletedUser11

Guest
Bu durumu ileteceğim söz veriyorum :)
Merhabalar,

Arkadaşımızın hesapladığı 110 bölge 220 gün hesaplaması sıkıntısı benim Süper Öneri bölümüne yazdığım öneriyi destekler durumda efendim, bu konu iyice ciddileşti.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser11

Guest
11 yer > 110 bölge demek
110 bölge eşittir :220 gün demek :):)

Kısacası genişleme lazım SAYIN BERHUDAROL:p:p:p:p:p

Merhabalar,

Yaşadığımız bu ortak sorun ile ilgili Süper Öneri bölümüne öneri yazmıştım sizin bu konunuz da benim sunduğum öneriyi destekler vaziyette, göz atmanızı öneririm.

İyi Forumlar
MisteR