• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Topluluk Yöneticisi Gilgret

Gilgret

Community Manager
Elvenar Ekibi
Selamlar İnsanlar, Elfler ve InnoGames aleminin diğer meraklıları!

Yeni atanan Topluluk Yöneticiniz olarak Elvenar'ın büyülü dünyasına giriş yaptığım için çok heyecanlıyım. Birçoğunuz beni diğer bir InnoGames oyunu olan Tribal Wars 2'nin Topluluk Yöneticisi Gilgret olarak biliyor. Bilmeyenler için ise, kendimi tanıtmak ve oyun geçmişim hakkında kısa bir bilgi vermek isterim.

Yaşımı belli etmek gibi olmasın, bir Amiga 500 oyun bilgisayarını ilk kullanmaya başladığım andan itibaren, pikseller ve çokgenler barındıran sihirli oyun dünyaları beni büyüledi. Ömürlük bir oyuncu olarak, fantastik zorlukları aştım, zorlu düşmanlarla savaştım ve dünyanın dört bir yanındaki oyun arkadaşlarımla kırılmaz bağlar kurdum. Çok uzun süredir Orta Çağ strateji oyunu Tribal Wars 2'de, ekibimle birlikte asil Leydilere ve Lordlara hizmet ediyorum. Ama yolculuğum burada bitmiyor - şu an sizlerle birlikte bir maceranın başlangıcına giriş yapıyoruz.

Topluluk Yöneticiniz olarak görevim açık: Elvenar'da kurmuş olduğunuz bu koca güzel dünyada huzur bulmanız, tanıştığınız insanlarla güven ve sevgi dolu bir ortamda bulunmanız, fikirlerinizi ve geri bildirimlerinizi açık bir şekilde belirtmenize olanak sağlamak, etkinlikler yaratmaya devam etmek ve ortak oyun tutkumuz sayesinde, her üyenin kendisini değerli hissettiği, duyulduğu ve katılmaktan heyecan duyduğu bir alan yaratmak.

İster tecrübeli bir profesyonel, ister sıradan bir kaşif, ister baltası paslanmış bir cüce olun, sesinizin önemli olduğundan emin olabilirsiniz. Dinlemek, öğrenmek, oyun dünyamızın geleceğini şekillendirmek ve hepinizle iş birliği yapmak için buradayım.

Ama bu sadece benimle ilgili değil, hevesli oyunculardan oluşan birleşik bir güç olarak hepimizle ilgili. Elvenar için fikirlerinizi, hayallerinizi ve özlemlerinizi paylaşmanızı tavsiye ederim. İster strateji rehberiniz, ister heyecanlı oyun deneyimleriniz olsun, hikayeleriniz sanal dünyamızı canlı kılan kalp atışlarıdır.

O halde donanımınızı toplayın, gücünüze güç katın ve oyun mükemmelliği, arkadaşlık ve sonsuz eğlence ile dolu canlandırıcı bir yolculuğa çıkmaya hazır olun!

Başlangıç olarak: Forumda neler görmek istersiniz? Forumda nelerin değişmesini istersiniz? Reiatsu'nun forum gönderisinin altında paylaşabilirsiniz.

Oyunlar devam etsin!

Gilgret
Elvenar & TW2 Topluluk Yöneticisi