• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Gravity Inn'i nasıl alacam?

• Konuyu başlatan DeletedUser1432
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1432

Guest
Ekran Alıntısı 2.PNG Videoyu izledim, kanala abone oldum ve videoyu beğendim ve şu aşağıdaki yorumu yaptım. Videoda söylendiğine göre almam lazım ödülü. Nasıl olacak?
Ekran Alıntısı 3.PNG

Alper bey bende abone de oldum, beğendim ve yorum yaptım ama anladığım kadarı ile herkese vermezler, bine yakın yorum var, ya çekiliş ya en güzel yorum yapana verecekler herhalde, kaç kişiye verecekler de belli değil, bende merak ediyorum. :)
Çok da güzel bina , kim bilir belki bizim serverde oynayan birisine çıkar misafirliğe geliriz bakmaya. :)

A_Evt_Community_GravityInn1_1_Animated.1535802707.png

DeletedUser1432

Guest
Alper bey bende abone de oldum, beğendim ve yorum yaptım ama anladığım kadarı ile herkese vermezler, bine yakın yorum var, ya çekiliş ya en güzel yorum yapana verecekler herhalde, kaç kişiye verecekler de belli değil, bende merak ediyorum. :)
Çok da güzel bina , kim bilir belki bizim serverde oynayan birisine çıkar misafirliğe geliriz bakmaya. :)

A_Evt_Community_GravityInn1_1_Animated.1535802707.png
Desteğin cevabına göre sonra bir liste gelecek ve ödül dağıtılacak. sanırım herkese verilecek

Pann

Eski Ekip Üyesi
1846 adlı eklentiyi görüntüle Videoyu izledim, kanala abone oldum ve videoyu beğendim ve şu aşağıdaki yorumu yaptım. Videoda söylendiğine göre almam lazım ödülü. Nasıl olacak?
1847 adlı eklentiyi görüntüle

Merhaba Legend,

Bildiğiniz üzere Gravity Inn yapısı sadece oyun dışı etkinlikler ile elde edilebiliyor. Sosyal medya kanalları üzerinden düzenlenen etkinliklerin sonuçları yine o kanallar üzerinden açıklanıyor. Kazanmanız halinde size ulaşıp hangi sunucuda oynadığınızı ve oyuncu isminizi soracaklardır. Aynı zamanda Türkiye sunucusundan bir kazanan olduğunda mutlaka bize de haber veriyorlar ki bu şekilde bizim de size ulaşma şansımız oluyor.
Bu etkinlikte kazanma şansını yakalayamadıysanız yakında yenileri gelecek :) Bizden kazanan olursa ben de misafirliğe gelirim arada bakmaya :rolleyes:

İyi Oyunlar