• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Büyü Akademisi ve Ustalık Hangisini üretmeliyim

• Konuyu başlatan DeletedUser1694
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1694

Guest
Ustalığın fotoğrafını koysam sizde benim için en kazançlısıı söyler misiniz?
ELVENAR.JPG

DNDR-ASR

Süper Üye
senin için en kazançlısı ne, senden başkası bilemez ki

bu tabloda ben önce erzakı sonra süreyi alırdım

tabi yem alınmış olurdu her halükarda

katalizör sıkıntısı var gibi o halde süreyi boş ver hatta şu aşamada erzakı da almasan olur (ben her zaman stoklamaya çalışıyorum)

ayrıca plan verip kraliyet almak çok saçma bir hareket sakın o tuzağa düşmeyin, kraliyet de lazım oluyor elbet ama plan haftada sadece bir tane kazanılabiliyor ziyan edilecek bir şey değil

Son düzenleme:

DeletedUser1694

Guest
bu plan dediğin şey bende hiç yok nasıl temin ediliyor??

isbara

Çalışkan Üye
bence biraz KATALİZÖR biriktir, anka kuşu etkinliğibaslıyacak orda görevler gelecek, ustalık sürekli döner durur aynı ödüller gelir yine, elinde en az 50-60 katalizör olsun sürekli. üretemiyorsan kuledende gelir. dediğim gibi önce biraz katalizör üretmen ve biriktirmen lazım, sonra erzak sıkıntın varsa erzak, mana yada tohum yetiştiremezsen baştaki eser, ben sahsen sadece kuş yemi ve süre kısaltma alıyorum,depo dolumu erzak, kalıntı,kültür yapısı bunlar hep etkinliklerden geliyo zaten...

DNDR-ASR

Süper Üye
Süreyi al katalizör istemiyor boş durmasın ama herşeyi alacaksın diye bir şey yok daha sonra lazım olanlar için katalizör toplamak daha mantıklı