• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Dünya Haritası Harita

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Uzun zamandır savaş yapmıyordum ki dolayısıyla da haritadan bağımsızdım. Bugün girdiğimde tamamen değiştiğini ve zorlaştırıldığını artı kötü bir görünüme büründüğünü söyleyebilirim.
2 bine yakın Paladin vardı savaşlarımı kıtanın zor olmasından ve geç açılmasından dolayı uzun sürede gerçekleştirdim.
Sorum şu: "Kıta haritası eski haline dönebilir mi?" mümkünse hemen bekliyoruz.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser

Guest
Haritada ciddi sıkıntılar var.Eskiden haritaya girdigimizde gözle görünür olan alan daha genişti.Şuan daraltılmış durumda.Bir tık sağa yada sola kayalım diyoruz harita donuyor,keşfettigimiz alanlar geç açılıyor.Eski hali daha kullanışlıydı

DeletedUser3

Guest
Haritanın kenarlarına çerçeve eklediler. Grafik olarak güzel aslında sanki gerçekten bir haritaya bakıyormuş hissi veriyor. Lakin bir dezavantajı var. Geniş çözünürlüklerde güzel duruyor fakat düşük çözünürlüklerde haritada olan biteni göremiyorsunuz çünkü mevcut olan alan daha da daralmış oluyor.

DeletedUser

Guest
haritayı büyültüp küçültemiyorum. öyle olsa çerçeve çok da engel olmazdı.