• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Hatalı haritalar

• Konuyu başlatan DeletedUser75
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser75

Guest

Arkadaşlar böyle bir hata alan var mı? Hen chrome hem de opera da bu hataları aldım şehir merkezi kayıyor binalar yok olmuş gibi oluyor , harita da kayıyor
güncellemeden sonra oldu

DeletedUser919

Guest
Merhaba Shikato07,

Manuel tarayıcı yakınlaştırması uygulandığında (büyüteçle veya adres çubuğunda % değeri gösterilmesi ile) şehir görünümünde grafik oluşturma işleminin kaybolması mümkün olabilmekte. Bu nedenle, bu sorunu mümkün olan en kısa sürede gidermeye çalışacağız. Ayrıca oyunun standart yakınlaştırma seçeneği kullanılmadığında, bazı sorunların (görüntü bozulması, arayüz öğeleri arasındaki boşluklar vb.) olabileceğini ve bu sorunların önlenemeyeceğini lütfen unutmayın. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DNDR-ASR

Süper Üye
Beta da bu hatadan bahsedildi, HTML kullananlarda eğer tarayıcı ayarları uzaklaştırma 100% den daha az bu hata veriliyor, zoom u kontrol edin . Flaş ta öyle bir sıkıntı yok.
böyle de şehrin tamamını göremiyorum %100 yaparsam da göremiyorum aynı hesap, flasha geçince de tarayıcı sürekli uyarı veriyor htmlye geç 2022 den sonra komple kaldıracağız vs diye her seferinde izin vermek gerekiyor

Hann Kai

Meşhur Üye
Her güncellemeden sonra başka bir yerde başka hatalarla karşılaşmak ne güzel :D Çok güzel bir tabir var çalışıyorsa dokunma! ama güncelleme yaparken mecburen sağa sola dokunamak gerekiyor. Benimde sürekli başıma geliyor bilmediğim nedenden versiyon uyumsuzlukları vs bir şekilde proje bir yerden patlıyor :-D

DeletedUser75

Guest
Hatahala devam ediyor çerezleri sil dediniz sildim ama çerezler ile ilgisi yok %100 oyun büyük harfleri sevmiyorum oyunda genişlik yüksek olması gerek bana umarım en yakın zamanda düzeltirsiniz i.