• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Haziran 2018 - Oyuncu Önerileri

• Konuyu başlatan DeletedUser919
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser1145

Guest
Mobilden özel mesajlaşmada yapılabilse çok super olacak

lelf

Üye
Wiki ile ilgili...
Wiki de ürün bina vs görselleri mevcut oldukça da güzel görselin altına (örneğin ipek imalathanesi) lvl gerekliliği, hangi seviyedeki araştırmayla yapılabileceği hangi malzemenin ne kadar gerektiği ayrıca 3 saatteki üretim miktarı son olarak ta imalathanenin ne kadar sürede yapılabileceği yazılsa iyi olabilir yani evet büyük iş anlıyorum oyun da küçük değil zaten wiki nin de mükemmel olmasını bekliyor insan....

TheMeibo

Tecrübeli Üye
Wiki ile ilgili...
Wiki de ürün bina vs görselleri mevcut oldukça da güzel görselin altına (örneğin ipek imalathanesi) lvl gerekliliği, hangi seviyedeki araştırmayla yapılabileceği hangi malzemenin ne kadar gerektiği ayrıca 3 saatteki üretim miktarı son olarak ta imalathanenin ne kadar sürede yapılabileceği yazılsa iyi olabilir yani evet büyük iş anlıyorum oyun da küçük değil zaten wiki nin de mükemmel olmasını bekliyor insan....

@lelf senin dediğin şey pek mümkün olan bir şey değil. O merak ettiğin her şey zaten burada yazıyor. Ben örnek olarak Elflerin Mermer imalathanelerini seçtim. Wiki'de buraya ulaşman için yapman gereken: Wiki > Yapılar > Aradığın Yapıyı Seç (örneğin; imalathaneler) > Açılan Sayfada En Aşağıya İnip Aradığın Belirli Yapının Resmine Tıkla (örneğin; Elflerin Mermer İmalathanesi) > Karşına Çıkan Ekrandaki "İçindekiler"den 2 Numaralı Mermer İmalathanesi Genel Bakış'a Tıkla.

Senin dediğin gibi görsellerin altında direkt olarak neden bu bilgiler paylaşılamaz, sanırsam attığım linke tıklayınca anlayacaksın. Bence bulunabilecek en uygun yerde bulunuyor yapıların bilgileri. Düzen ve kolaylık açısından tek yol bu gibi.

DeletedUser1145

Guest
öneri başlığı : görev menüsü

Önerinin açıklaması : günlük yaptığımız görevlerden malum bazılarını atlayıp diğer bir göreve geçmek için sürekli iptal et diyoruz onaylıyormusunuz evet diyoruz ve istediğimiz göreve geçebilmek için bunu üst üste 20 kez yaptıgımız oluyor, gün içinde bunu 3 kez yaptımızı düşünsek 20 x 3 = 60 kez iptal evet iptal evet iptal evet.........şeklinde bir zaman kaybı ve bıkınlık geliyor burda menüyü tıkladığımızda açılır bir pencere gelse ve burdan istediğimiz görevi seçsek bu sıkıntıdan kurtulsak çok sevinirim

Saglayacagı faydalar : gereksiz zaman kaybı, ve bıkınlık duyup bazen görev yapamamadan kurtuluruz

oracleofelves

Özel Üye
öneri başlığı : görev menüsü

Önerinin açıklaması : günlük yaptığımız görevlerden malum bazılarını atlayıp diğer bir göreve geçmek için sürekli iptal et diyoruz onaylıyormusunuz evet diyoruz ve istediğimiz göreve geçebilmek için bunu üst üste 20 kez yaptıgımız oluyor, gün içinde bunu 3 kez yaptımızı düşünsek 20 x 3 = 60 kez iptal evet iptal evet iptal evet.........şeklinde bir zaman kaybı ve bıkınlık geliyor burda menüyü tıkladığımızda açılır bir pencere gelse ve burdan istediğimiz görevi seçsek bu sıkıntıdan kurtulsak çok sevinirim

Saglayacagı faydalar : gereksiz zaman kaybı, ve bıkınlık duyup bazen görev yapamamadan kurtuluruz
Evet dun 3 de bir zaman vardi tedarik gücü büyüsü de yaptım.
15 dakikada bir iki kez falan 8.000 erzak topla yaptım
2 milyonun üzerinde topladım 70.000 sikke olarak.
Varın siz hesap edin bilek ağrısını.
Ayrıca hızlı yaparsanız da hata veriyor.
Her seferinde bir saniye civarı beklemen gerekiyor.
Hala ifrit durumdayım. Bazılarını kaldırsınlar diye desteğe mesaj bile attım.

en az 30 görev tamamladım. 30x20=600 kez görev iptal etmişim

Son düzenleme:

DeletedUser1145

Guest
Birlikten kuvvet doğar neden değiştirmeyi düşünmüyorlar ki eyer hepimiz rahasızsak bundan bunu dile getirelim destek verin bal gibide değiştirirler bu istekte oyunu olumsuz etkileyecek bir durum yok sadece gün içinde hepimiz boş yere defalarca kez tıklıyıp duruyoruz tamamen sinir bozucu bir durum

İlakide biz değiştirmeyecez siniriniz bozulursa bozulsun diyorlarsa eyer ki sen öyle diyorsun düşünmüyorlarmış bunu bir kez daha açıklasınlar ozaman düşünmüyoruz diye evet burdan sesleniyorum değiştirmeme gibi bir düşünceniz varsa derhal açıklayın bende kendi üzerime düşeni derhal yapayım

DeletedUser919

Guest
@yastar @oracleofelves bu öneri daha önce çokça kez yapıldı. Bu özelliği değiştirmeyi düşünmüyorlardı diye hatırlıyorum. Ben kendim de yapmıştım aynı öneriyi.
Birlikten kuvvet doğar neden değiştirmeyi düşünmüyorlar ki eyer hepimiz rahasızsak bundan bunu dile getirelim destek verin bal gibide değiştirirler bu istekte oyunu olumsuz etkileyecek bir durum yok sadece gün içinde hepimiz boş yere defalarca kez tıklıyıp duruyoruz tamamen sinir bozucu bir durum

İlakide biz değiştirmeyecez siniriniz bozulursa bozulsun diyorlarsa eyer ki sen öyle diyorsun düşünmüyorlarmış bunu bir kez daha açıklasınlar ozaman düşünmüyoruz diye evet burdan sesleniyorum değiştirmeme gibi bir düşünceniz varsa derhal açıklayın bende kendi üzerime düşeni derhal yapayım
Merhaba TheMeibo & yastar,

Daha önceden yapılan fakat reddedilen bir öneri sonraki dönemlerde kesinlikle olmayacak diye bir şart yoktur. Sizler istediğiniz önerilerinizi bizlere sunuyorsunuz bizler de iletiyoruz. Son işlem ise şirketin bunları incelemesi olacaktır. Sadece bir kişi veya bir grup istedi diye de bir özelliğin gelmesini bekleyemeyiz ne yazık ki, burada kesin olan sadece bir şey var o da Elmas ile ilgili önerilerin ya da taleplerin kabul edilmeyeceğidir ki zaten bu konuda şirket zaman zaman kampanyalar yaparak oyunculara fayda sağlamaktadır. Umarım açıklayıcı olabilmişizdir.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımınız

oracleofelves

Özel Üye
Merhaba TheMeibo & yastar,

Daha önceden yapılan fakat reddedilen bir öneri sonraki dönemlerde kesinlikle olmayacak diye bir şart yoktur. Sizler istediğiniz önerilerinizi bizlere sunuyorsunuz bizler de iletiyoruz. Son işlem ise şirketin bunları incelemesi olacaktır. Sadece bir kişi veya bir grup istedi diye de bir özelliğin gelmesini bekleyemeyiz ne yazık ki, burada kesin olan sadece bir şey var o da Elmas ile ilgili önerilerin ya da taleplerin kabul edilmeyeceğidir ki zaten bu konuda şirket zaman zaman kampanyalar yaparak oyunculara fayda sağlamaktadır. Umarım açıklayıcı olabilmişizdir.

Saygılarımızla,
şirket bir oylama yapsın sonuçta her rahatsız olan rahatsızlığını dile getirmiyor. haksız mıyım_?

oracleofelves

Özel Üye
Enflasyon
Her seviye geliştirmesi ve satın alınan her bilgi puanı hatta tüccar toptancısından mal alıştan sonra bile artış oluyor.
Tamamlanan görevlerden gelen sikkelerin vb ödüllerin de bu şekilde arttırılması gerekiyor.

20,000 sikke ödül alıyorsun 1 bilgi puanı 200,000
600 iksir topla gelen ödül 20,000 altın 3 saatlik çalışma da aynısı.

Oyunun adil olması açısından. tamamlanan görevlerden gelen ödüllerin de artması gerekiyor.

DeletedUser919

Guest
ThreadHead.png

Haziran 2018 - Oyuncu Önerileri
sona erdi.

Önerileriniz için teşekkür ederiz.
:)

ThreadFoot.png

Saygılarımızla,

Durum
Konu yanıtlara kapalı.