• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Haziran 2019 - Oyuncu Fikir ve Önerileri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Elvenar'ın iyileştirilmesi ya da geliştirilmesi için veya aklınızda oyuna katkı sağlayabilecek fikir ve önerileriniz mi var? Bunları duymak için sabırsızlanıyoruz! Bunları bizimle paylaşabilmeniz için sizler için mini bir taslak hazırladık ve bu taslağı kullanarak fikir ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

TASLAK

Öneri Başlığı: ..........
Öneri Açıklaması: .....

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı
ThreadFoot.png

DeletedUser1432

Guest
Teknoloji ağacında devamı olan bir araştırma değil bu ama görevler zorunlu tutuyor. Burada bir tutarsızlık var

DeletedUser919

Guest
Teknoloji ağacında devamı olan bir araştırma değil bu ama görevler zorunlu tutuyor. Burada bir tutarsızlık var
Merhaba Legend,

Görevlerin içeriği, araştırma ağacında o teknolojinin bir sonraki teknoloji ile bağlantısı olmasını gerektirmez. Böyle bir şart yoktur. Bu tip görevler hikaye görevleridir ve oyunda sizin ilerleyişize göre ayarlanmaktadır.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

DeletedUser1432

Guest
Merhaba Legend,

Görevlerin içeriği, araştırma ağacında o teknolojinin bir sonraki teknoloji ile bağlantısı olmasını gerektirmez. Böyle bir şart yoktur. Bu tip görevler hikaye görevleridir ve oyunda sizin ilerleyişize göre ayarlanmaktadır.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı
Anlıyorum tabi öyle bir şartın olduğu hiç bir yerde söylenmedi ama oyun bize bir seçenek veriyorken, sonra o seçeneği geri alıyor gibi oluyor bu da olumsuz bir izlenim bırakıyor

oracleofelves

Özel Üye
Anlıyorum tabi öyle bir şartın olduğu hiç bir yerde söylenmedi ama oyun bize bir seçenek veriyorken, sonra o seçeneği geri alıyor gibi oluyor bu da olumsuz bir izlenim bırakıyor

Şimdi şöyle de bir şey var.
Bulunduğundan bir sonraki çağın gelişmiş kaşifler araştırmasını tamamladığında (adı değişse de ilk araştırmayı yani)
Örnek: Sen perilerdesin orkların kaşifler araştırmasını tamamladığın anda o görevin altındaki yeşil tamam yazısı değişecek,
Seçmeli görevlerde olduğu gibi solda reddet sağda tamam seçeneği olacak.
Yani çağı o araştırmayı tamamlamadan bitirebilirsin. sonradan o görevi reddedersin olur biter :=)
görevleri reddederken dikkatli olmanı öneririm aralarında ödülü 200 elmas olan var bir tane :)

DeletedUser1432

Guest
Şimdi şöyle de bir şey var.
Bulunduğundan bir sonraki çağın gelişmiş kaşifler araştırmasını tamamladığında (adı değişse de ilk araştırmayı yani)
Örnek: Sen perilerdesin orkların kaşifler araştırmasını tamamladığın anda o görevin altındaki yeşil tamam yazısı değişecek,
Seçmeli görevlerde olduğu gibi solda reddet sağda tamam seçeneği olacak.
Yani çağı o araştırmayı tamamlamadan bitirebilirsin. sonradan o görevi reddedersin olur biter :=)
görevleri reddederken dikkatli olmanı öneririm aralarında ödülü 200 elmas olan var bir tane :)
öğrenmiştim sen yazmadan önce bunu ama yine de teşekkürler

DeletedUser

Guest
Öneri Başlığı: Büyücü ve Ejderhalar Irkındaki İki Görev Hakkında
Öneri Açıklaması: Büyücü ve ejderha binalarını maksimum seviyeye çıkardım ve ruh kapanı, büyü parşömeni ve kristal tüplere artık ihtiyacım yok. Ama karşıma şöyle bir görev çıktı bu görevi yapmak zorunlu değil isteğe bağlı olsun veya bu görevi başlara koyun.
Screenshot_2.jpg

Diğer bir görevde de(sanıyorum yukarıda bahsettiğim görevden 1 önceki görevde) binalardan üçer adet kur diyordu ve görev zorunluydu ben iki adet kurmak istiyorum yani neden üçe zorluyor oyun belki yerim yok. Bu görev de seçmeli olsun ret edebilelim.

oracleofelves

Özel Üye
Öneri Başlığı: mobilden gelen
Öneri Açıklaması: Mobilde bazı hesaplarda atolyelerde hepsinde aynı şeyi üretebilme özelliği var. Bunu tarayıcı ya da ekleseler ve tüm imalathaneler için de geçerli olsa örnek 4 adet iksir imalathanen varsa hepsinde üret diyerek hepsinde de 3 saatlik üretimi aynı anda başlatabilsek güzel olur.

DeletedUser1507

Guest
Ben genel olarak oyunun inşaat, üretim şeylerinin sürelerinde iyileştirme yapılması gerektiği kanısındayım. Yeni oyuncu belirli bir süre sonra uzun sürmesi ve zorluklardan dolayı gidiyor. Mobil oyunlarda kolaylık sağlayan ve oyuncuyu sürekli ödüllendiren oyunlar gayet tutuluyor.
Ayrıca kaynak elde ederken otomatik savaş yapsam bile çok asker kaybediyorum. Asker basmakta uzun sürdüğünden oyuna sadece Loncadakilere yardım etmek, bazı binaları yükseltmek ve üretimleri toplamak için giriyorum. İçeriğin biraz daha geliştirilmesi gerekiyor.

Birde Türkçe çeviriler çok iyi değil. Görevlerde birazda olsa yönlendirme olsa güzel olur.

DeletedUser919

Guest
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Fikir ve önerilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.
Temmuz ayında sizden gelecek yepyeni fikir ve önerileri duymak için sabırsızlanıyoruz!

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

ThreadFoot.png

Durum
Konu yanıtlara kapalı.