• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Hesabımda anormal aktivite var.

Lady Morgana

Yeni Üye
  • Hesabımda kendim yapmadığım işlemleri görüyorum ve yaptığım işlemleri görmüyorum. Uzun zamandır küçük küçük gözlemledim ama dikkatsizlik ettiğimi düşünmüştüm; ne yazık ki doğru gözlemliyormuşum. Taahhüt edilen ödüller gelmedi, harcamadığım erzak ve sikkem kayboldu, bir defasında yeten ürünüm çıkıp tekrar girdiğimde yetmedi(belirtilen miktar yükselmişti) ve en sonunda kış büyüsü etkinliği başladıktan sonra iyice gözüme görünmeye başladı.​
  • Tüccara baktım ve yoldaşlarımdan birinin teklifini kabul etmek istedim. Önümde yoldaşım olmayan başka birinin daha teklifi vardı, yanlışlıkla aynı yoldaşımın bir başka teklifini daha kabul etmiştim fakat önemli değil dedim ve çıktım. Geliştirmeler yapmakta olduğum için mallarım yetmiyor ve ben mallarımın ne kadar olduğunu biliyorum. Mallarım yarı yarıya azalmıştı ve kabul ettiğim/etmiş olabileceğim tüm teklifleri hala hatırlıyorum. Kabul etmediğim halde eksilen tutar bile kabul etmiş olabileceğim miktardan fazla. Destek ekibi zaten yardımcı oluyor fakat bu ekibin hatası değil, innogames in hatası. Nereye gidebilirim ya da kime ne söyleyebilirim ki? Oyunda sürekli olarak buna benzer anormallikler yaşıyorum ve hepsini bir bir anlatabilirim. Oyun sezdirmeden elimdeki varlıkları alıyor gibi ve sanırım kimse yardımcı olamayacak

Şifre değiştirin o zaman, bu oyunda kendi kendine bir şey kaybolmaz ve sizin istemediği ( kazara alımlar hariç ) tüccar işlemleri yapılamaz.

Lady Morgana

Yeni Üye
Şifre değiştirin o zaman, bu oyunda kendi kendine bir şey kaybolmaz ve sizin istemediği ( kazara alımlar hariç ) tüccar işlemleri yapılamaz.
Bilemiyorum uzun süredir başka şeyler de var ben eminim o teklifi almadığıma ama hesabımdaki anormaliden emin olduğum durum oydu sadece. Bir süre daha bekleyeceğim, umarım çözülür.