• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Şehir hesap silme veya yardım

• Konuyu başlatan DeletedUser1500
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1500

Guest
merhabalar elvenar ekibi
hesabımın şifresi bir arkadaşımda da vardı kendisiyle bir konuda anlaşamadık ve benim hesabımda silinebilecek ne var ne yoksa silmiş şimdi yeniden yapmaya çalışıyorum herşeyi fakat yeterli malzeme olmadığı için kısır döngüdeyim. bana yardımcı olabilirseniz sevinirim olmaz derseniz hesabımı silmek istiyorum tekrar açabilmek için
son hali TENG000.jpg

Yeniden başlamak daha zor olur, bu hesapta en azından araştırmalar tamamlanmış, genişleme alınmış, sadece evler imalathaneler ve atölyeler yeniden kurulacak. Tabi siz bilirsiniz. Bu şehrinle devam etmeye karar verirseniz yazın biraz mal konusunda yardımcı olurum, en azından hızlıca evleri ve imalathaneleri inşa edebilirsiniz.

Pann

Eski Ekip Üyesi
merhabalar elvenar ekibi
hesabımın şifresi bir arkadaşımda da vardı kendisiyle bir konuda anlaşamadık ve benim hesabımda silinebilecek ne var ne yoksa silmiş şimdi yeniden yapmaya çalışıyorum herşeyi fakat yeterli malzeme olmadığı için kısır döngüdeyim. bana yardımcı olabilirseniz sevinirim olmaz derseniz hesabımı silmek istiyorum tekrar açabilmek için
1965 adlı eklentiyi görüntüle

Merhaba TENG000,

Maalesef bu konuda size yardımcı olamıyoruz. Lütfen bu konu ile ilgili Oyun Kurallarımızı okuyun.

§3 Hesap paylaşımı

Oyuncular, giriş bilgilerini, erişim bilgilerini ve şifrelerini gizli tutmalıdırlar. Şifrenizi başka oyuncular ile paylaşmak kesinlikle yasaktır.
Her oyuncu sadece kendisine ait olan hesap ile oynayabilir. Başka oyuncuların hesaplarına erişmek kesinlikle yasaktır.
Her oyuncu, güvenli bir şifre seçtiğinden emin olmalıdır ve unutulmamalıdır ki bunu gizli ve güvende tutmak oyuncunun kendi sorumluluğundadır. Üçüncü tarafların hesabınıza erişim yapması durumunda acilen bizi haberdar ediniz.
Eğer birisi size kendi şifresini verirse, bunu rapor ediniz

DeletedUser1500

Guest
Yeniden başlamak daha zor olur, bu hesapta en azından araştırmalar tamamlanmış, genişleme alınmış, sadece evler imalathaneler ve atölyeler yeniden kurulacak. Tabi siz bilirsiniz. Bu şehrinle devam etmeye karar verirseniz yazın biraz mal konusunda yardımcı olurum, en azından hızlıca evleri ve imalathaneleri inşa edebilirsiniz.
maalesef hiç erzağım olmadığı ve üretemediğim için imalathane kuramıyorum kurabilsem devam etmeyi planlıyordum

DeletedUser1500

Guest
bir çok ev kurdum şimdi nüfus yeterli seviyeye çıktı demek kültür eksideyken de yapılar kurulabiliyormuş yeniden başlayabildim
Tristeria verdiğiniz manevi destek için teşekkür ederim

Size davet yolladım, oyuna girince kabul edin biraz mal takviyesi yapalım sonra kendinize uygun yoldaşlık bulun , yardımları esirgemeyen bir yoldaşlık, sikke ve erzak sıkıntıdan kurtulursunuz.