• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Görevler instagram takibi ile hediye şeker

• Konuyu başlatan DeletedUser1076
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1076

Guest
merhaba... instagram takibi ile 150 şeker kazanın dye etkınlık var
takıp etmeye başladım fakat hedıye sekerler ı nasıl alabılırım

DeletedUser1432

Guest
En son bir fotoğraf paylaşmışlar karnaval etkinliğinin fotoğrafı
1)onu beğeneceksin
2)Neden şekerlere ihtiyacın var onu yazacaksın
Ama 150 şeker garanti değil. Kazanma şansı diyor çünkü
Geçen gravity inn etkinliğinde şans dememişti ben yaptım dediklerini gelmedi diye ticket açmıştım :) bu sefer ona dikkat etmişler

Pann

Eski Ekip Üyesi

Merhaba Legend'in dediği gibi paylaşımı beğendikten sonra Şekerlere neden ihtiyacınız olduğunu belirten bir yorum yazmanız isteniyor. Eğer kazananlar arasındaysanız size bir kod gönderilecek. Bu kod ile Destek Ekibi üzerinden bize ticket açtığınızda ödülünüz hesabınıza yüklenecektir.
Benzer etkinlikler Facebook sayfamızda da yapılmaktadır ve açıklamaları Türkçe olarak bulabilirsiniz.

:diamond:Şimdiden herkese bol şans diliyorum :diamond:

DeletedUser700

Guest
arkadaşlar arapçamı yazıyorsunuz da anlayamadım acaba..karnaval etkinliğinin fotoğrafı nerde yayınlanmış ki beğenelim.. ben böyle bir fotoğraf görmediğim gibi böyle maddeleri de ilk burdan okuyorum..ayrıca şekere neden ihtiyaç duyulması yazısı nedir ..nereye nasıl yazılıyor..ve en son bunları yapsak da anlaşılan çekilişle veriliyor..bu şekilde açıklamalar bu forumun hangi köşesinde yayınlandı göremedim acaba ? bu yazı olayı da tuhaf gerçekten ..

Pann

Eski Ekip Üyesi
arkadaşlar arapçamı yazıyorsunuz da anlayamadım acaba..karnaval etkinliğinin fotoğrafı nerde yayınlanmış ki beğenelim.. ben böyle bir fotoğraf görmediğim gibi böyle maddeleri de ilk burdan okuyorum..ayrıca şekere neden ihtiyaç duyulması yazısı nedir ..nereye nasıl yazılıyor..ve en son bunları yapsak da anlaşılan çekilişle veriliyor..bu şekilde açıklamalar bu forumun hangi köşesinde yayınlandı göremedim acaba ? bu yazı olayı da tuhaf gerçekten ..

Merhaba,

Oyun içerisinde geçen duyuruda şu şekilde denilmektedir:

"Karnaval etkinliği için fazladan 150 Şeker kazanmak ister misin?
Bizi Instagram'da takip et ve kazanma şansın için yapman gerekenler hakkında daha fazla bilgi edin!"

Instagram'a giriş yaptığınızda size daha fazla bilgi sunan ve genelde mevcut etkinliğin temasını içeren bir paylaşım yer alır.

İlgili paylaşımın bağlantısına buradan ulaşabilirsiniz. Etkinlik duyuru yayında kaldığı sürece devam etmektedir yani hala kazanma şansınız bulunmakta. Dilerseniz yorumlarınızı Türkçe olarak da paylaşabilirsiniz.

Türkiye sunucusundan kazananlar olduğunda biz de mutlu oluyoruz. Katılan herkese bol şans diliyorum.

Son düzenleme: