• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Kültür Yapıları Seviye Göstergesi

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Kutsal Mabet binasını satmaya kalkarsak aşağıda verdiğim linkteki gibi bir pencere geliyor ekrana. Ama resimde kırmızı ile gösterdiğim yerde "Seviye 1 " yazmakta. Bazı binalarda ki söz konusu Kutsal Mabette de seviye bulunmaz. Açıklama hatası mevcut.
İlgili link: http://prntscr.com/bytyrf

Not: Satma işlemi yaparken seviyenin gözükmemesi işlemi bütün seviye göstermemesi gereken binalarda vardır.

İyi Forumlar
MisteR

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser3

Guest
Bu bir hata değildir MisteR dahası Kutsal Mabet gibi gelişime kapalı olan tüm yapılar zaten bu şekildedir oyunda. Yapı seviyesinin bir olduğunu göstermektedir. Yapı seviyesinin birden fazla olamaması yapının seviyesinin olmayacağı demek değildir.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Yani bazı binalara daha sonra yükseltme gelebilir mi?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Hayır Mister, demeye çalıştığım bunu tek katlı bir evde oturmak gibi düşünebilirsiniz :D

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Düşündüm. :)
Seviye atlatılamayacakta olsa gözle görülür bir yapı ortada olduğu için 1 seviyede olması daha doğru diyorsunuz? :)

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Ben öyle düşündüm ama tabii bunu ben yine de bir şirkete soracağım MisteR. Belki de orada olmaması daha doğru olur yapımcılar için. Kafa karışıklığı yaratıyor şeklinde düşünebilirler. O yüzden kaldırılmasında bir sakınca yok.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Hım. Tamam haber vermeyi unutmayın bakalım ne diyecekler. :)

İyi Forumlar
MisteR

Durum
Konu yanıtlara kapalı.