• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Kış Büyüsü 2019 Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Kış Büyüsü Etkinliği
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser689

Guest
Beta da oynayanlar eskisinden de kötü olduğunu doğru dürüst birsey kazanmanın daha da zorlastigini söylüyor sevgili Pann. Ayı yavrusunu severken öldürür misali mi oldu acaba bu etkinlik. Elvenar yaratıcıları annelerinden söyle bir öğüt almış gibi "göster ama verme" o_O

Yine koşturmaca başlayacak.:)

Beta da oynayanlar eskisinden de kötü olduğunu doğru dürüst birsey kazanmanın daha da zorlastigini söylüyor sevgili Pann. Ayı yavrusunu severken öldürür misali mi oldu acaba bu etkinlik. Elvenar yaratıcıları annelerinden söyle bir öğüt almış gibi "göster ama verme" o_O
Dur bi gelsin bakalım belki canlı sunuculara verilen etkinlik düzenlenmiş olacak, umudumu kesmeyelim. :D
Geçen etkinlikte en çok şikayet edilen görev görüş buharı elde et azaltılmış, ama dediğin gibi Beta da şikayet çok, görevlerin tekrarlanma olasılığı düşük tutmuşlar diyorlar ama değil, görüş yok ama başka arka arkaya gelen görevler var. En çok 1. mallar elde et görevden şikayetçi millet, görevde istenilen miktar farklı olsa da istenilen miktar çok fazla ve arka arkaya gelince insanlar zorlanıyorlar.

Bu ırkı yoldaşlıktaki herkes bitirsin ben zaten tatile çıkacam, bilinçli mal üretimi yüzünden her 3 saatte bir turlamak zorundayım, yoksa diğer mallara artık ihtiyacımız yok milyonlarca stoğumuz var , turnuva mallarla yapılmıyor artık, asker de günde 2 defa üretime vermek yeterli oluyor. :)
Olduğu kadar yaparız bizde, zorlanmadan, çünkü zorlanmaya değecek ödül de yok.

DeletedUser1113

Guest
bi gelseydi arkadaşlar bakalım nası olcak merakla bekliyorum beğenmezsem tabiki eleştiricem :p

rntx

Süper Üye
Bari şu oyuna içip içip girmeyin yaw :D

DeletedUser1545

Guest
Bol miktarda oksijen ve çalı çırpı etkinlik büyük ödülü olarak karşımızda. 50 kurdeleye 1 çekiç 20 çekice bir geliştirme, süper ya :))))

Pann

Eski Ekip Üyesi
Eskiden farklı bir oyunda buna benzer bir etkinlik olurdu ve arkadaşlarımız arasında düşünce gücüyle en çok istediğimiz ödülü nasıl bulduğumuzun havasını atardık :cool: sanırım bu nedenle bu gizli hediye sistemini çok severdim :) Sizlerin sevmemiş olmasına üzüldüm. Belki oynadıkça güzel yanlarını da görüp sevmeye başlarsınız.

DeletedUser1078

Guest
Temel olarak, yeni sistem bir slot makinesinde oynamak kadar çok beceri gerektirir - sadece bu paraları doldurun ve çekin. Düşünmeye gerek yok.

Çok hayal kırıklığı.

DeletedUser689

Guest
kör oldum hic birsey göremiyorum ! Sevgili Pann bir türlü göremedigimiz güzel yanlarini söylesen de oyun tasarimcilarin dalga gectigi cok zavalli oyuncularda görebilse bahsi gecen güzel yanlari ! etkinlik benim icin sehrimin ihtiyaclarini karsilayabilcegim hatta biraz da akilli oynarsam avantajlar elde edecegim bir oyün dönemi. kaldiki bu kis etkiligi tüm yil boyunca beklenen en büyük etkinliklerden biri. etkinlige harcayacagim enerjiyi sonsuzluk kulesine harcadigimda daha ise yarar seyler elde ediyorum. ki kaldiki etkinlikte hic ama hic caba sarfetmiyorum 2-3 günden beri cünkü katilmak cabalamak cok anlamsiz .oyuncularin görüslerini ilettiginiz mercilere bizlerden selam söyleyin . yakinda bizleri bezdirip oyunu biraktirmayi basarirlar bu azimle giderlerse.
Eskiden farklı bir oyunda buna benzer bir etkinlik olurdu ve arkadaşlarımız arasında düşünce gücüyle en çok istediğimiz ödülü nasıl bulduğumuzun havasını atardık :cool: sanırım bu nedenle bu gizli hediye sistemini çok severdim :) Sizlerin sevmemiş olmasına üzüldüm. Belki oynadıkça güzel yanlarını da görüp sevmeye başlarsınız.

Bana göre en rahat ve güzel etkinlik. :) Hiç bir şey yapmadan bir sürü kurdele toplayabildim, bu yüzden ödüller için fazla beklentim de yok, ille de işine yarayacak bir şeyler çıkar. Hız lütufları günlük ödülde yeterli sayıda olsaydı bir caba içerisinde olurdum, 8 saat x4 tane çok ama çok az.
Bence yapımcılar hediye olarak bizim rahatımızı düşünmüşler, yormak istememişler. :)