• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Kış Büyüsü 2021 Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Kış Büyüsü

hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Virtus

Özel Üye
Tüm oyuncu arkadaşlarımıza başarılar dilerim. Bol ödüllü bir etkinlik olsun.

Kül Renkli Anka Kuşu'nu beslemeyi unutmayın. :)

Tüm oyuncu arkadaşlarımıza başarılar dilerim. Bol ödüllü bir etkinlik olsun.
Teşekkürler Virtus, size de.

Kül Renkli Anka Kuşu'nu beslemeyi unutmayın. :)
Biz unutmadık da ama siz yönetim ekibi olarak bir şey unutunuz , hani bir gelenek var sizde yeni ırk gelince yeni resimler takıyorsunuz profilinize, yoksa beğenmediniz mi bu seferki olanlar :)

Virtus

Özel Üye
Aklımızdaydı, Pann biraz yoğundu ve paylaşmaya fırsat bulamadık. En kısa zamanda yeni resimleri alacağız. Aksine, yeni ırkın portrelerini çok beğendik.

Yapımcılar sağ olsunlar kimseye nefes aldırmıyorlar, bitmeyen etkinlikler, yenilikler, fırsat mı bırakıyorlar :)
Yeni gülen yüz gelmiş ayıcık, 2 tane daha yeni var ama görünmüyorlar, onlar ne acaba . :)

Ekran görüntüsü 08-12-2021 13.19.36.png

Pann

Eski Ekip Üyesi
Yapımcılar sağ olsunlar kimseye nefes aldırmıyorlar, bitmeyen etkinlikler, yenilikler, fırsat mı bırakıyorlar :)
Yeni gülen yüz gelmiş ayıcık, 2 tane daha yeni var ama görünmüyorlar, onlar ne acaba . :)

3459 adlı eklentiyi görüntüle

Merhaba Tristeria,

Forum için yeni birkaç emoji hazırlıyoruz ve ilk olarak Türkiye forumunda denemeye karar verdik. Henüz tam olarak hazır olmadıkları için sadece çoook güzel olduklarını söyleyebilirim. Yüklemeler başarılı bir şekilde tamamlandığında detayları beraber göreceğiz.

Forum için yeni birkaç emoji hazırlıyoruz ve ilk olarak Türkiye forumunda denemeye karar verdik. Henüz tam olarak hazır olmadıkları için sadece çoook güzel olduklarını söyleyebilirim. Yüklemeler başarılı bir şekilde tamamlandığında detayları beraber göreceğiz.
Merhaba Pann ,

Bu harika bir haber, nihayet sesimizi duyurduk, oyun olmasın forum olsun o da oyunun bir parçası, en azından benim için öyle, seviyorum bizim forumu, hayaletlerle ve gizli seyircilerle dolu olsa bile. ;)

Raithen

Özel Üye
Hahaha guzelmis yeni emojiler.. etkinlik cok iyi gidiyor.. lig olsaydi daha da iyiydi.. gunluk yapilari cok begendim degerleri de tipleri de baya iyi.. kullanilir bunlar..

Etkinliği ve ana ödülü çok beğendim, yer açılır açılmaz sırf günde 1 imalat büyüsü üretiyor diye kuracağım.
Tek eksik tarafı, kendi adıma demeyim de, sık sık oyuna girmeyenler ve şehir etrafında anahtarlı yeterince toplamayanlar binayı 10 seviye yapamadılar. Anladığım kadarı ile macera da olmayacak, eseri alacak yer de yok, ona üzülenler var. Tahminim belki bir sonraki etkinlik bitiminde olan macerada eseri tamamlama şansı olacak, çünkü gelecek olan etkinlikte geliştirebilen bina yok, set binası olacak.

Raithen

Özel Üye
Etkinlik gorevleri oldukca akiciydi benim acimdan.. ana yapiyi basarili buldum aldim ve kurdum.. portre de cok guzel.. fakat asil soylemek istedigim su.. bugune kadar oynadigim en bereketli etkinlikti.. hemen hemen her yapiyi aldim hem de bol bol aldim.. etkinlik yapilarini cok severim benim icin iyi oldu..

7181E854-D3E7-410B-AC11-EA0968A0CD2D.jpeg

06DE6933-5CD6-4AA8-8B00-0F403D39ED13.jpeg

34EB19B2-3F4A-4140-B7C7-F2458DF5F9D4.jpeg

A4D5CF4E-420B-488C-898C-02117C580B12.jpeg

D68B436E-9DB9-4F08-AFE1-75A7E6948B95.jpeg

Normalde etkinlikler de pek başarılı olmuyorum
Bu etkinlik güzel geçti, buz mağarası az denk geldi. Baston fabrikası bol miktarda aldım, ana binayı da kurdum ve 10 seviye getirdim
2022 bana iyi geliyor sanırım :)

DeletedUser1113

Guest
Etkinlikler hareket yaratıyor ama günlük hediyelerden istediklerimizi çok az alabildik seçmeli sandıkları beğeniyorum şahsım adıma tabi.
Böyle olunca tüm kutuları açmak gerekiyor kutuları değiştirmek bana anahtar kaybı gibi geliyor.Gerci büyüteç ve *2 iyi oluyor .portreyi 1 anahtarla kaçırdım
:(((

DeletedUser1816

Guest
Anahtarlar az geldi sanki ama güzel bir etkinlikti sırada ne var merak ediyorum herkeze iyi oyunlar

Raithen

Özel Üye
Hahaha tembelmis benim gibi oyuncu az bulunur bir kere :) sisman soylemlerinden sonra kaldirdim baykusu.. intikam pesine dusebilir ayni klandayiz gece gelip gagalayabilir dikkat et.. :)