• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Kış Büyüsü Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Kış Büyüsü
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

lelf

Üye
aslında güzel bir başlangıç oldu
mobilde bir kaç ufak sorun çıkmıyor değil en büyük sorun daha önceki eventlerde olduğu gibi oyunu mobille açtığınızda
binalar dışındaki her yerin karanlık olması ve event ikonunun kaybolması, o zaman da gps üzerinden oyunu tekrar açmak gerekiyor
bir sorun da kar tanelerinin biraz zor seçilmesi pc den açınca kar tanesini tıkladığınızda bazen 2 hatta 3 gelebilirken mobilde sadece 1
gelmesi biraz üzüyor şu karanlıkla ilgili bir çözümünüz olursa güzel olur bu arada oyun mobilde güncel, herkeste oluyormu bilmiyorum ama bende
karanlık sorunu oluyor.
çok büyük sorun gibi görmüyorum yinede bunlar biraz eğlenceyi bozuyor
iyi oyunlar

Pann

Eski Ekip Üyesi
aslında güzel bir başlangıç oldu
mobilde bir kaç ufak sorun çıkmıyor değil en büyük sorun daha önceki eventlerde olduğu gibi oyunu mobille açtığınızda
binalar dışındaki her yerin karanlık olması ve event ikonunun kaybolması, o zaman da gps üzerinden oyunu tekrar açmak gerekiyor
bir sorun da kar tanelerinin biraz zor seçilmesi pc den açınca kar tanesini tıkladığınızda bazen 2 hatta 3 gelebilirken mobilde sadece 1
gelmesi biraz üzüyor şu karanlıkla ilgili bir çözümünüz olursa güzel olur bu arada oyun mobilde güncel, herkeste oluyormu bilmiyorum ama bende
karanlık sorunu oluyor.
çok büyük sorun gibi görmüyorum yinede bunlar biraz eğlenceyi bozuyor
iyi oyunlar

Merhaba lelf,
Aslında bu sorun önceki güncellemeler ile giderilmişti ama daha ayrıntılı bakabilmemiz için ticket açabilirsiniz. Mutlaka bir çözüm bulabileceğimizi düşünüyorum.

Deneyim ve düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.