• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Kış Büyüsü 2020 Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Kış Büyüsü etkinliğimiz

hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser1113

Guest
Baykuş sevimli duruyor bakalım neler verecek ve büyü tanrıçasını da merak ettim tasarım çok hoş
Bekleyip görecegiz
Sağlıkla kalın

Ad Astra

Çalışkan Üye
Etkinlikle beraber kış da gelmiş şehirlerimize çok güzel ve büyüleyici hava olmuş ama neden bizim Tristeria ve AnathemA yi dışladınız, onlara kar yok mu.:(
Zaten oyuna küsmüşler , onlar bizim nazar boncuklarımız, lütfen onlara da kar gelsin. :rolleyes:

Son düzenleme:

Virtus

Özel Üye
Merhaba,

Sürüm farkından dolayı henüz bazı kişilerde kış teması aktif olmadı, güncelleme ile tüm şehirlere kış gelecektir :)

Virtus

Özel Üye
Rica ederim.

Biraz ayrıntıya girelim; sürüm farkının dışında bir sorunu olan arkadaşımız varsa, ona da buradan ulaşmış oluruz. Tüm ihtimalleri değerlendirmiş olalım.

Şu an mobil sürümü 118.1, browser sürümü 118.3 şeklinde. Mobil sürüme henüz tema gelmedi.

Eğer Browser sürümü 118.3 olup da şehrine kış gelmemiş arkadaşımız varsa bize ticket yoluyla ulaşsın lütfen. İnceleyip sorunu çözmek isteriz.

Ad Astra

Çalışkan Üye
Eğer Browser sürümü 118.3 olup da şehrine kış gelmemiş arkadaşımız varsa bize ticket yoluyla ulaşsın lütfen. İnceleyip sorunu çözmek isteriz.

Zaten ondan sordum. Kış teması derken şehir etrafı beyaz olmuş ama forumdaki gibi kar yağışı yok. Tristeria ve Ad Astra hesaplarına aynı pc den aynı tarayıcıdan giriliyor birinde kar yağıyor diğerinde yağmıyor, sürüm notları güncel, şehir grafiği ayarlar her ikisinde de yüksek ve o ayarlarla ilgili değil, yani yağışı forumdaki gibi kapatamıyoruz, o güzellik kapatılmaması gerekiyor zaten, çünkü gerçekten çok güzel. Geçen sene beta hesabımda yağıyordu canlı sunuculara vermemişler çok hoşuma gitmiş.
Ben ticket açayım o zaman.
Tekrar çok teşekkür ederim.

DeletedUser1113

Guest
Büyü eşyası topla görevi nedir ne toplıycam bulamadı

DeletedUser1113

Guest
Karşılaşma görevlerini 3 alternatifi yapsanız daha kullanışlı olur sanki su anki görevde tırmandım kule yada bölge karşılaşması istiyor .kulem bitti bölge açmam iki günden fazla sürüyor ama turnuva var .ve ben her halükarda 2 gün beklemek zorundayım zaman kısaltmam çok var

DeletedUser1113

Guest
çok fazla kalıntı görevi var sanki birde daha önceki etkinliklerde sandıklardan karıştırıcı çıkıyordu bence tekrar konmalı
sağlıkla klaın

DNDR-ASR

Süper Üye
Eskiden etkinliklerde günlük ödül olarak erzak serpintisi olurdu artık olmuyor ben o ıvır zıvır binaları istemiyorum BP günlerine yükleniyorum ama BP yerine erzakı tercih ederim

DeletedUser1113

Guest
Bp 10 kadim eskiden 20 oluyordu daha iyiydi ve 3000 e yakın anahtar harcadım o kadar az geldiki cunku butun kutuları acmak zorundayız o kadar kalınti yerine kadim bp koysadınız daha iyi olurdu bence

Virtus

Özel Üye
Görevler bana çok akıcı geldi aslında, sadece kalıntılar için turnuva günlerini bekledim. Etkinliğin zamanı da baya uzun tutulmuş herkes sonunda tüm görevleri yapmış olacaktır diye düşünüyorum. Yeni oyuncuları zorlayacak yem olayı için Per Aspera arkadaşımız güzel bir çözüm üretmiş.

DNDR-ASR

Süper Üye
Bp 10 kadim eskiden 20 oluyordu daha iyiydi ve 3000 e yakın anahtar harcadım o kadar az geldiki cunku butun kutuları acmak zorundayız o kadar kalınti yerine kadim bp koysadınız daha iyi olurdu bence

Eskiden 30luk veriyorlardı da onu suiistimal ediyoruz, etkinlik başlarken birkaç hesap açıp bp yi toplayıp sonra pann'ın 1 hafta tatil vermesini bekliyordum neden eksilttiklerini anlıyorum, bir ara hiç vermiyorlardı buna da şükür

sonlara doğru 1 kere daha BP günü var başkan ;)

Görevler bana çok akıcı geldi aslında, sadece kalıntılar için turnuva günlerini bekledim. Etkinliğin zamanı da baya uzun tutulmuş herkes sonunda tüm görevleri yapmış olacaktır diye düşünüyorum.

Kubrickte 30 gün kala bütün görevler bitmişti 26 gün kala tüm hesaplarda bitti kolay bile olmuş ama ödüller ilgimi çekmiyor ne yazık ki erzak serpintisi olsa etkinliklerde bana en çok o lazım

tabi oyunu herkes farklı tarzla oynuyor bana lazım olanı bir başkası koymaya yer bulamıyor olabilir herkesin ayrı ayrı ihtiyaçları var mesela sık sık yazılan
"büyü parçaları çok geliyor başka bir şey verin" bana uymuyor bende hiç bir zaman yetmiyor o büyü parçası (ve katalizör) ama sanırım yeni kışla düzeniyle birlikte erzak sıkıntısı ile ilgili herkes hem fikirdir

etkinliklerde günlük ödül olarak eskiden olduğu gibi erzak serpintisi bulunursa çok iyi olur basit kültür binaları ile ilgilenmeyenler BP yerine onu tercih edebilirler

DeletedUser1113

Guest
Benim gorevlerde bitti kadimleri yukseltmek icin cok bp gerekiyor ondan bp istiyorum aslinda buyu parcasi sorunum yok kuleden katölizer de geliyor o sorunumda kalmadı atolyeleri buyuleyebiliyorum ki elimdekiler buyulu atolye sıkısırsam hemen buyuluyorum 3 saatlik uretimle depom dolup taşıyor