• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Kış Etkinliği 2017 - Üç Buzul Devi Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Kış Etkinliği 2017 - Üç Buzul Devi hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser11

Guest
Merhaba,

Etkinliğin süresini beğendim, gayet iyi. İnşallah içerikte güzel olur. :)

Saygılarımla
MisteR

DeletedUser724

Guest
günlük verilecek ödüllerin istesinide verin hangi ödül işimize yarayacaksa o gün basalım elimizdeki malzemeleri ödülü almak için bazen son günlere bırakıyoruz son günler güzel günlük ödül olmazsa boşa gidiyor bir sürü malzeme.

DeletedUser858

Guest
Güzel bir etkinliğe benziyor. Çok zorlayıcı olmazsa daha güzel olur. Neticede Elvenar da herkes aynı düzeyde değil. Bu sebeple herkesin katılıp yapabileceği bir etkinlik olması lazım.

DeletedUser476

Guest
bu seferki etkinlik güzele benziyor.
Bu yapıları en etkili şekilde nasıl kurabileceğinizi gösteren görseli lütfen inceleyiniz:
bunu nerden bulacağız

DeletedUser919

Guest
bu seferki etkinlik güzele benziyor.
Bu yapıları en etkili şekilde nasıl kurabileceğinizi gösteren görseli lütfen inceleyiniz:
bunu nerden bulacağız
Merhaba saparrow,

Etkinlik ile ilgili yakında Wiki sitemizde özel bir sayfa yayınlanacak. Konu ile ilgili bilgiyi o zaman daha iyi edinebilirsiniz.
Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser919

Guest
günlük verilecek ödüllerin istesinide verin hangi ödül işimize yarayacaksa o gün basalım elimizdeki malzemeleri ödülü almak için bazen son günlere bırakıyoruz son günler güzel günlük ödül olmazsa boşa gidiyor bir sürü malzeme.
Merhaba taskale,

Görev listelerini ne yazık ki bizler açıklayamıyoruz.
Sürpriz diyelim. :)

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser919

Guest
Güzel bir etkinliğe benziyor. Çok zorlayıcı olmazsa daha güzel olur. Neticede Elvenar da herkes aynı düzeyde değil. Bu sebeple herkesin katılıp yapabileceği bir etkinlik olması lazım.
Merhaba bilge elf,

Görevler tüm sunucularda aynıdır.
Etkinlik sonunda düşüncelerinizi bizimle paylaşmanız hâlinde şirkete iletebiliriz.

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

tenten

Aktif Üye
Görev 78 : Research 1 Technology OR Upgrade 1 Building to Level 20 or higher
Bütün araştırmalarım çoktan bitti, bütün binalarım en son seviyede zaten. Yeni çağ da gelmediğine göre ben bu görevi nasıl geçeceğim ? Benim gibi olanlara da hitap edebilecek bir seçenek daha konulmalı.

DeletedUser919

Guest
Bütün araştırmalarım çoktan bitti, bütün binalarım en son seviyede zaten. Yeni çağ da gelmediğine göre ben bu görevi nasıl geçeceğim ? Benim gibi olanlara da hitap edebilecek bir seçenek daha konulmalı.
Merhaba tenten,

Görev içerisinde bir adet alternatif daha bulunmaktadır.
Araştırma açamayanlar için bir seçenek daha sunulmuştur. Görevler tüm sunucularda aynıdır.
Etkinlik sonunda düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız şirkete iletebiliriz.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

78. göreve gelene kadar bir ev veya imalat inşa edin, aynı durum, yapacak bir şey yok.

tenten

Aktif Üye
Aynı görev 39.cu görev olarak da var. Bir adet alternatif daha nedir merak ettim doğrusu.
3 tane yeni konut inşa etmeye başladım, sırf bu görev için. Etkinlik bitince sileceğim. İşte bu yüzden bana saçma geliyor, kalıcı, herkesin yapabileceği bir işlem istemeli. (örneğin "...veya 30 kp satın al" gibi)
Neyse, bekleyip göreceğiz.

DeletedUser919

Guest
Aynı görev 39.cu görev olarak da var. Bir adet alternatif daha nedir merak ettim doğrusu.
3 tane yeni konut inşa etmeye başladım, sırf bu görev için. Etkinlik bitince sileceğim. İşte bu yüzden bana saçma geliyor, kalıcı, herkesin yapabileceği bir işlem istemeli. (örneğin "...veya 30 kp satın al" gibi)
Neyse, bekleyip göreceğiz.
Merhaba tenten,

Bahsettiğiniz görev: "Bir araştırma yap ya da bir yapıyı geliştirerek 20 seviye yap."
Araştırma yapamayanlar için alternatif olarak yapı geliştirme verilmiş. Bu görevleri istediğimiz gibi değiştiremiyoruz ne yazık ki. Daha öncede söylediğim gibi görevler tüm sunucularda aynı olup, etkinlik sonunda düşüncelerinizi bizimle paylaşmanız doğrultusunda şirkete bildirebiliriz.
Keyifli oyunlar dileriz.

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser924

Guest
Görevler neden İngilizce olarak çıkıyor düzelecek mi acaba ? ilk başladığı zaman Türkçe olarak geliyordu daha sonra İngilizceye döndü

DeletedUser934

Guest
merhabalar oyunda yeniyimsu ana kadar pek bir sey anlamais degilim bir genel chat olayi olmadigi icinde bilenlerden sormak imkani yok
bu buz devri hakkinda bana kucuk 5 yasinda bir cocuga anlatabilecek gibi aciklayabilecek birini bulmanin imkani varmi hergun kutulari acmak zorundamiyiz anahtarlar sadece gorevlerdenmi geliyor gibi aciklamalari bekliyorum
mesela 3 tane relick istiyor bu nereden bulunur
cevap vericek olanlara simdiden tesekkurler :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser919

Guest
Görevler neden İngilizce olarak çıkıyor düzelecek mi acaba ? ilk başladığı zaman Türkçe olarak geliyordu daha sonra İngilizceye döndü
Merhaba eylulj,

Konu tarafımıza bildirilmiştir.
Durum ile ilgili inceleme yapılmaktadır.
Sabrınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz