• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arşiv: 01.10.2016 ve öncesi Kışla satılabilsin

• Konuyu başlatan DeletedUser120
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser120

Guest
Öncelikle merhabalar elvenar ailesi :)
Benim öne süreceğim öneriyi komik bulanlar olabilir (savasla bölge acanlar lütfen yorum yapmasın :) )ama nitekim önerimin benim gibi düşünenler olur acısından mantıklı olduğunu düşünmekteyım.

Şimdi wikiden baktığım kadarıyla ;15 sevıye kısla
870 nüfus> 1829 kültürel
5x6 alan istiyor.
yanı istediği kültürel ile birlikte
meydan kara başına 70 kültürel veriyor.
yanı bunun yanında benım 26 karelik alanımıda kıslaya destek için sağlıyorum.
30 da kısla alıyor 56 kare;
5x5 bölge 25 kare
buda 2 bölge ediyor.

kışlanın bana tek etkisi sadece savasmak için asker üretmeyi sağlıyor.
peki ben asker üreten biri değilsem ve hiç asker basmıyorsam.
pazarlık yaparak devamlı bölge açıyorsam
benim şehrımın neden kıslaya ihtiyacı olsunkı ?

sistem eğer benım sehrıme düşman saldırsı üzerine olsaydı ve kendımı korumam gerekli olur düşüncesıne girseydım kıslanın yararı benım ıcın temel şart olurdu savunmak ıcın.
veya saldırı acısından suankı sistemde eğer acılan bölgelerde pazarlık yap secenegı cıkmasaydı;
buda benı gene kıslaya yonlendırıp asker bsmaya zorlardı;
ama ben her bölgede pazarlık secenegını görmekteyım.

özel bır alan da yok sadece savasarak acılan;

benım sistemim sadece pazarlık üstüne
ben daha cok imalathane ile hem mal üretip hemde daha cok bonuslu imalathanemle yoldaslıgma katkı sağlamak istiyorum
örnek :5000 kalas verip 4000 mermer istiyorum
yoldaslıgmıza yenı katılan oyuncuyu daha hızlı gelişmesi acısından bu kaynagı fazlalıktır diye verebilirim.
yanı o 56 kareyı sadece yoldaslıgımızdaki gelişmekte olan oyuncular için kullanabilrim imalathane acısından.
imalathane + kültürel binası kurup

yani sonuca varırsak kısla satılabilsin.

DeletedUser

Guest
İşte bekledigim öneri :) Hergün kendi kendime keşke satılabilse diyorum bende.Artık tamamen süs niyetine duruyor şehrimde.Kültür binaları gibi şehrin bagımsız kısmına koyuyorum hatta.O kadar gereksizdi ki depoları bile sattım :)

DeletedUser3

Guest
Merhaba CiftciMehmet,

Kışla oyunun temelini oluşturan anahtar yapılardan birisi olarak kabul ediliyor ve yapımcılar satılmasına izin vermiyor bunun sebebi sonradan gelecek olan yeniliklerde kullanmanız gerektiği için olabilir veya farklı bir düşünceleri olabilir bunu bilemiyoruz. Tekrardan gözden geçirmelerini isteyebiliriz. Bunu iletirim.

DeletedUser11

Guest
Merhaba CiftciMehmet,

Kışla oyunun temelini oluşturan anahtar yapılardan birisi olarak kabul ediliyor ve yapımcılar satılmasına izin vermiyor bunun sebebi sonradan gelecek olan yeniliklerde kullanmanız gerektiği için olabilir veya farklı bir düşünceleri olabilir bunu bilemiyoruz. Tekrardan gözden geçirmelerini isteyebiliriz. Bunu iletirim.
Merhabalar,

Bunun yerine satılıp yerine istediğimiz kadar kurabilsek veya birkaç adet daha kurma hak getirilse bu mümkün müdür?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser11

Guest
İşte bekledigim öneri :) Hergün kendi kendime keşke satılabilse diyorum bende.Artık tamamen süs niyetine duruyor şehrimde.Kültür binaları gibi şehrin bagımsız kısmına koyuyorum hatta.O kadar gereksizdi ki depoları bile sattım :)
Merhabalar,

Aslında satmak mantıksız asker nasıl elde edilecek?
Depoları niye sattın abla onlar candır gerisi heyecan. :)

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser

Guest
Asker üretmeyenler satsın kullananlar kullansın yine sıkıntı yok :)

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Kışlasız oyun oynanmaz ki, "satılabilsin" i anlayamıyorum. :)

İyi Forumlar
MisteR

Durum
Konu yanıtlara kapalı.