• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Kırık Rün Parçaları

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Kaç taş koyduysam hep art arda kırıldı. Bu kırılma sayısı 9 sanırım daha aza indirilemez mi?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
9 rün ile bir halkayı tamamlarsınız. Zaten aktifleştirilmiş bir rün üzerine yeniden rün yerleştirmeye çalışılırsa ki bu süreç rastgeledir, rün kırılır. 10 adet rün parçası topladığınızda bu rünleri birleştirerek istediğiniz kadim mucizeye yerleştirebileceğiniz bir rün yapabilirsiniz. Lakin esas olay 9 rün bulup halkaya yerleştirmek değildir bunu zaten kısa süre içerisinde yaparsınız ama esas bilgi puanları ile kadim mucizeleri geliştirebilmektir. Bu yavaş bir süreçtir ve komşu yardımı gerektirir.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Kırık rün parçası sayısının azaltılmasını istemiştim.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

İşimize çok yarardı bu, iletilmesi mümkün mü? o_O

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Bu bahsettiğiniz zaten var olan bir oyun özelliğidir ve oyun içinde hataya yol açmadığı veya oyunun dengesini olumsuz olarak etkilemediği müddetçe değiştirilemez.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Ya ben anlatamadım ya da siz anlamakta güçlük çektiniz, vazgeçtim kolay gelsin. :)

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
10 adet kırık rün parçası topladığınızda kullanılabilir bir rün elde edersiniz. Siz bu sayının düşürülmesini istediniz yanılmıyorsam.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

10 rün yerine 5 rün olsun veya 6 olsun. Bu sayı çok geliyor bana.

İyi Forumlar
MisteR