• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Kadim Mucizeler hakkında birkaç ipucu.

windstorm

Tecrübeli Üye
Tek şehri öldürmek sıkıştırmak yerine 3 şehir büyüklüğünde tek şehir stratejisi gerçekten eski düzeni alt üst etmenin tek yolu yeni başlayanlar nasıl yüksek puan yaparım nasıl geçerim diye düşünmez artık

KonstantinN

Çalışkan Üye
şehri full depo yaparsan yada full imalathane yaparsan yok oyunun anlamı kalmaz yok şehrin manası kalmaz şeklinde yorum yapan ve yenilmez olduğunu sanan hesaplar varsa eğer biz bu oyunda olduğumuz sürece böyle bir felsefe asla geçerli olmayacak bildiğimiz herşeyi yeni arkadaşlara aktaracağız.
kişisel oynamak yalnızca kendini düşünmek bana göre değil işte formülüde verdim saklamadım.
bu formülle hem dilediğin gibi oyna
hem aşağılarda kalma
hemde güçlü olduğun konuda en güçlü sen ol daha ne diyeyim :)))

windstorm

Tecrübeli Üye
İsteyen istediği gibi oynar oyunu eski sistemle ilerde olmak zaten bizi rahatsız ediyordu bunlardan biride benim hesabım bende bp aktarımı çok yaptım

KonstantinN

Çalışkan Üye
İsteyen istediği gibi oynar oyunu eski sistemle ilerde olmak zaten bizi rahatsız ediyordu bunlardan biride benim hesabım bende bp aktarımı çok yaptım
tabi siz pushingle alın başınızı gidin altta kalanın canı çıksın değil mi :)))
benim adım tatar ramazan ben bu oyunu bozarım :)))

KonstantinN

Çalışkan Üye
bu arada 2 hesapla diğer hesabı beslemek yani şuanda yapılan şeyden bahsetmiyorum kimse yanlış anlamasın bu konuyu
şehrini 3'e bölmekten bahsediyorum
ana hesabında oynamak istediğin stil neyse onun dışında birşey barındırmamak ve bunun yanında sana lazım yapılarını depo imalat kadim her neyse işte diğer hesaplarına dağıtmak dediğim tam olarak bu hesap beslemek falan yok yani ordan böyle bişey söyleyen kendine söyler önemli değil :)))

KonstantinN

Çalışkan Üye
bu arada arkadaşlar şunu ekleyelimde yanlış anlaşılma olmasın elvenarda birden fazla hesapla oynamak yasaktır. diğer mesajımda yazdığım kural ihlali yoktur derken suyunu çıkartmadığın sürece birkaç hesaba karşı yönetimin hoşgörüsüdür bunun altını çizmekte fayda var yoksa bir sürü hesap açmak falan böyle bişey yok.
şimdi bunları neden yazıyorum bu dediklerim yeni arkadaşların çok işine yarayacak eski düzenden kalma farkı kapatacak ve haliyle rahatsız olanlar olacaktır o açıkları kapatmak amacıyla bütün detaylara değinmekte fayda var.

windstorm

Tecrübeli Üye
Gerçekten güzel bir strateji oldu yükselmek isteyen arkadaşlar için çok güzel bir çözüm bende aklıma gelen fikirler için yeni stratejiler başlığı altında konu açmayı düşünüyorum

Virtus

Özel Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Sonsuzluk Kulesi ve Rün ile alakalı şikayetlerinizi yapımcılara iletmiştik. Farklı dünyalardan da sizinkilere benzer şikayetler vardı. Şahsi fikrim yapımcıların bu konuya duyarsız kalmayacakları yönünde, fakat bu bir duyum veya resmi gelişme değil. Yanlış anlaşılma olmasın. Ne olur ne biter yine zamanla ve hep beraber göreceğiz.