• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Hata Değil veya Geçersiz Kadim Mucizeler

• Konuyu başlatan DeletedUser706
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser706

Guest
Kadim mucizeler yapılarında; salon bağlantı zorunluluğu var! Ama "İnşa et" sekmesinde öyle bir görsel ve zorunluluk uyarısı yer almıyor, ta ki binayı kurana kadar. Yol için gerekli alan olmayınca ve binayı silmek istediğinde harcanılan tüm malzemeler geri verilmiyor. Bu: Bir hata veya bir eksikliktir. İlk defa kadim mucizeleri kuracak olan oyuncuların tamamı bu hataya düştüğünden eminim. Bunun düzeltilmesi, salon bağlantı zorunluluğu görselinin eklenmesi gerek.

İyi forumlar.

DeletedUser3

Guest
Buna tam olarak bir hata diyemeyiz keza Kadim Mucizeler'in yol bağlantısı gerektirdiği wiki sayfalarında yer almaktadır. Sat tuşuna bastığınızda da neleri geri alıp alamayacağınız konusunda uyarılırsınız. İnşa et sekmesine eklenmesi gerekilen bir bilgi diyebiliriz ki bu geliştirmeye girer. Tasarım ekibine iletilecektir. Bildirdiğiniz için teşekkür ederiz.

DeletedUser706

Guest
Konuyu tam olarak nereye açacağıma karar veremediğim için, hata kısmına açıp sizi bilgilendirmek istedim bu konuda.
Ben teşekkür ederim.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.