• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Şehir Kadim Yapılar

• Konuyu başlatan DeletedUser1432
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1432

Guest
Kendi kadim binama bilgi puanı eklemekle başkalarınınkine yardım etmek arasında fark var mı
Genel olarak oyuncular ne yapıyor bu bu kadim mucizelerle

Var.
Kendine bp yatırırsanız karşılığında hiç bir şey alamazsınız, sadece kendi kadimi geliştirmiş olursunuz, başkasına bp yatırırsanız hem bp lütufu hem rün alabilirsiniz. Arkadaşlarla anlaşarak birbirine bp yatırmak en mantıklısı.
Kimiler puan için yükseltiyorlar kimiler faydaları görmek için, ben mesele her iki seçeneğe de önem veririm.

Eklentiler

• Ekran Resmi 2019-01-29 01.15.25.png
    Ekran Resmi 2019-01-29 01.15.25.png
    505,4 KB · Görüntüleme: 83
  • Ekran Resmi 2019-01-29 01.38.36.png
    Ekran Resmi 2019-01-29 01.38.36.png
    423,1 KB · Görüntüleme: 84

DeletedUser1432

Guest
Bu kadim mucizeleri iyi bir seviyeye geliştirmek imkansız gibi bir şey. Sırlar kitabına 24 aatte 1 tane bilgi puanı versin diye alan ayırmak çok gereksiz duruyor. Cidden saçma

DeletedUser

Guest
Bu kadim mucizeleri iyi bir seviyeye geliştirmek imkansız gibi bir şey. Sırlar kitabına 24 aatte 1 tane bilgi puanı versin diye alan ayırmak çok gereksiz duruyor. Cidden saçma

Merhaba,
Pek çok kadim mucize kurabilme seçeneğiniz var. Sırlar kitabının işinize yaramadığını düşünüyorsanız eğer farklı kadim yapıları kurabilirsiniz fakat yer sıkıntısı çekmiyorsanız şimdilik dursun yer sıkıntısı çektiğiniz anda kaldırırsınız.

İyi oyunlar.

DeletedUser

Guest
sattım sırlar kitabını o kadar kaynak boşa gitti

Merhaba,

Oyunu oynadıkça tatlı ve acı bazı tecrübeler yaşayacaksınız. Bunu oyunun renkleri olarak düşünüp oynarsanız oyundan zevk alacağınızı düşünüyorum. O kadar kaynağınız boşa gitti belki ama tecrübe kazandınız. Bir daha yapı kurarken 2-3 defa düşünüp kurma işlemi yaparsınız.

Oyunda çok ilerlemediğiniz için bölge açmanız kolay olur diye tahmin ediyorum kadim yapısından biraz daha faydalanabilirdiniz ama yer sıkıntısı çekiyorsanız bence doğru hamle yaptınız. Ben de sırlar kitabı kadim mucizesini pek sevmiyorum.

İyi oyunlar.