• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Karanlıklar Ülkesi...

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Sıradan küfür olsa şikayet edip engellenirdi gereken cezayı yerdin, ama senin yaptığın kabul edilemez, insanların sağlığı ile oynadın, kız kriz geçirmiş, bunu sana öyle bırakacağını sanma sayın baş yalancı.

gezenti

Tecrübeli Üye
Eğer siz boşyere itiraf arıyorsanız siz niye ban yemiyorsunuz.korkakmısın
bana küfür ettigini gayet iyi biliyorsun , simdi tüm yaptigin cirkinlikler ortaya dökülücek aylardir ugrastigin hesaplarin kapanacak diye korkmaya basladin , bak cocuk sanal alem nasilsa diyip önüne gelen kadina küfür edemezsin , ben engelleyip gectim seni ama edepsizliginin sonu yok senin belli , artik dur deme zamani gelmis . senin yasindaki bir cocugun daha düzgün bir terbiyesi olmasi gerekli büyüklerine karsi. yaptiklarin sanal bile olsa yanina kar kalmaz , kurallari olan bir oyun bu ve herkes agiz tadiyla oynayip stres atmak icin burda. kocaman kocaman insanlariz isimiz gücümüz mü kalmadi 14 yasindaki bir cocukla ugrasicaz ? ayrica ip numaralari eslesmezse ve hata yaptigimizi anlarsak özür dileyecek olgunlukta insanlariz merak etme . ama eslesirse senide oyunda istemiyoruz bu kadar basit .

gezenti

Tecrübeli Üye
tamam sen degilsen panik yapmana gerek yok , yönetim tüm girilen hesaplarin ip numaralarini karsilastirabilcek teknige sahip , kim ak kim kara cikar meydana . ayrica yasinin 14 oldugunu Lothlorien yoldasligindaki herkes dogrular orada oldugun zaman icinde herkese kendini 14 yasindaki bir cocuk olarak tanittin . Cenk abini , Ahmet abini cagirtma buraya eminim attigin kaziktan sonra severek gelip sahitlik yaparlar :)

gezenti

Tecrübeli Üye
kendisi Lothlorien birliginin basbüyücüsü Thranduil , unuttunmu yoksa ? hani göya oyuna ilk basladigigin zamanlarda birligine girdigin cuval dolusu mal yardiminda bulunan kisi . hani Cenk abi Cenk abi diye pesinde dolaniyordun mal diye .. yazik cidden bir oyun ugruna bu kadar düsülmez ki ayaga .

Sen ne diyorsun anlamıyorum hem malzeme kim veriyor bana cenk mi daha onu tanımıyorum.bana malzeme mi verecek hiç inanmam ben malzememi kendim üretip kendim kullanıyorum.o yüzden öyle konuşma

gezenti

Tecrübeli Üye
neyse ben yazacagim kisilere yazdim bundan sonrasini yönetim temizler umarim . ama tekrar ediyorum IP numaralarinin karsilastirilmasini talep ediyoruz oyundaki kadin oyuncular tarafindan . gercek hayatta ugranilan psikolojik ve fiziksel siddet yetmez mis gibi birde stres atmak icin geldigimiz oyunda sanal siddete maruz kalmak istemiyoruz. gereginin en adil bicimde yapilacagina eminim yönetim tarafindan. herkese iyi forumlar.

kendisi Lothlorien birliginin basbüyücüsü Thranduil , unuttunmu yoksa ? hani göya oyuna ilk basladigigin zamanlarda birligine girdigin cuval dolusu mal yardiminda bulunan kisi . hani Cenk abi Cenk abi diye pesinde dolaniyordun mal diye .. yazik cidden bir oyun ugruna bu kadar düsülmez ki ayaga .
O 40 sene öncesiydi kız, 14 yaşındaydı Kaan, artık büyümüş 54 yaş olmuş unutması normal :D

Sizde benim banlanmam için neler yapıyorsunuz cenk mıdır nedir bilmem ama onu getirip.abuk subuk konuşturup yönetimde bunları görüp inanmasınımı bekliyorsunuz.böyle yalana kim inanır.

Yaşım 54
Cenk kim
Ahmet kim bilmiyorum onları
Bir kere cenk kim
Ekran Resmi 2020-06-27 15.02.30.png
senin gezdiğin lonca listesi, hatırlatayım dedim.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.