• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Karanlıklar Ülkesi...

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser919

Guest
Değerli Oyuncularımız,

Tartışmanızın devamı hâlinde konu kilitlenecektir, bilgilerinize.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

Se7enth Son

Yeni Üye
Şu ana kadar kilitlemediğin hata zaten canım kardeşim, 5 sayfa olmuş vatandaşa destan yazdırmışsınız burda, önüne gelene yalan yanlış sallayıp durmuş, milleti çileden çıkarmış insanların sabrını zorlamış, yaptıklarını bildiği halde yüzsüzlük utanmazlık yalan rüzgarı almış başını yürümüş, sen ise daha şimdi gelmiş konu kilitlemekten bahsediyorsun, eh sen o işi bu noktaya bırakırsan, zamanında müdahele etmezsen biz de gelir cevap hakkı doğan bir konuda cevap hakkımızı kullanırız, ki kimseden esirgeyecek bir lafım da yok benim, şahsın yaptıkları da ortada, insanların verdiği tepkiler de ortada, bunu burda konuşturmanız kabahat zaten.. Sen bence bu konuyu kitle bir an evel, yoksa ben bu şahsı kitleyecem haberiniz yok !

Bu kadar da yüzsüzlük olmaz ya, sen geleceksin 14 yaşında öğrenciyim diye milleti kandıracaksın, herkesin emek vererek ürettiklerini söğüşlemeye çalışıp emek hırsızlığı yapacaksın, terbiyesizce sağa sola küfür hakaret edeceksin, bir de üstüne üstlük gelip burda utanmazca insanlara dil uzatıp onları yalancılıkla suçlayacaksın ve admin gelecek bana konuyu kilitlerim diyecek öyle mi? Kilitlemediğin kabahat canım kardeşim, 5 sayfa olmuş 5 sayfa, şu ana kadar nerdeydin ?..

Ben bu konuyla ilgili gereğinden fazla bile konuştum, daha da fazla birşey görmek istemiyorum artık, zaten söyleyeceklerimi de fazlasıyla söyledim önceki mesajlarımda da olanları bitenleri tüm detaylarıyla anlattım, takdir oyuncu meclisinindir. Şu zor dönemde şurda kafa dağıtmak için efendi gibi kimseye bulaşmadan etmeden oyunumuzu oynuyoruz, kimse haddini aşmasın 14 yaşındaysa çocukluğunu bilsin, 54 yaşındaysa da adamlığını bilsin, sussun otursun artık yerine yeter, bizim de bir sabrımız var ve onu kimse zorlamasın..

Haydi eyvallah, herkese iyi oyunlar tekrardan ...

Rapor et destek ekibi ilgilenir.ama burda yazdığın her şey boşa tabi suçlu olursam.iftara atmak kolay siz yerimde olsanız görürsünüz iftara,iftara atıyorsunuz bu kadar yeter sayın oxygen kilitleyin burayı tıkla

Durum
Konu yanıtlara kapalı.