• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Karnaval Etkinliği Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Karnaval Etkinliği
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Oley, bir sürü süre kısaltma alacam, süre kısaltma bir sürü asker demek, asker bir sürü bp demek, bp kadimler demek, yani bu oyunda tüm yollar bu kadimlere gidiyor. :)

DeletedUser1113

Guest
selam günlük ödüllerin listesi varmı acaba nerden buluruz ve evet heyecanlıyım neler alacağız acaba kadim binalarımı bir an önce yükseltmek istiyorum.kolaylıklar ve sağlıklı günleriniz olsun elvenar ekibi

DeletedUser

Guest
Merhaba,
Günlük ödüller içinden hangi ödülü parçalarsak daha fazla büyü kalıntısı elde ederiz?

oracleofelves

Özel Üye
2x1 =240
2x2 = 480 veriyor
3x3 = 1080
4x3 = 1440
Kare başı 120 büyü parçası veriyor
tabii bende büyü akademisi seviye 5 %100 bonus veriyor
seviye 2 büyü akademisi %25 bonus veriyor bu da, sanırım 30 verir
2x1= 60
2x2=120
3x3=270
4x3=360

oracleofelves

Özel Üye
Ya da diyen görevlerde ikisinden de işlese süper olacak
12 karşılaşma tamamla ya da 12 bp satın al.görevini örnek verelim.
6 karşılaşma yapıp 6 bp satın alsan bitmiyor ya da 9 a 3 kabul etmiyor.
ya birini ya öbürünü tamamen yapacaksın bu çok kötü.
onun dışında güzele benziyor. yeni ödülleri de incelemek lazım.
2 kat bonus vermek yerine sandık fiyatlarını ucuzlatmak işe yaramış mı göreceğiz.

Teşekkürler

DeletedUser1432

Guest
Sizde de oluyor mu?
Sandık açıyorum sikke yağmuru çıkıyor sürekli
Sikke yağmurunun düşük 5 kere ard arda sikke yağmuru çıktı üstelik çoğunda ihtimali %30du
Gıcık oldum açmaya korkuyorum
6. da ihtimal %30 ve gene sikke yağmuru çıktı
Nihayet 7. de Ağaç barınağı çıktı. 70üstü şekerlik kutuları açıyordum hep

oracleofelves

Özel Üye
upload_2019-2-28_13-23-38.png

Ağaç barınağı kazanma şansım % 5 destek 2 saat neyse de erzak serpintisi %50 nedir resmen etkinlik yapılarını almayalım diye yapmışlar
geçen 10-12 tane falan sandık açtım destek 14 saat kazanabilmek için 1 tane çıktı sadece erzak ve sikke içinde yüzüyorum resmen.

DeletedUser1432

Guest
1914 adlı eklentiyi görüntüle
Ağaç barınağı kazanma şansım % 5 destek 2 saat neyse de erzak serpintisi %50 nedir resmen etkinlik yapılarını almayalım diye yapmışlar
geçen 10-12 tane falan sandık açtım destek 14 saat kazanabilmek için 1 tane çıktı sadece erzak ve sikke içinde yüzüyorum resmen.
71 şekerlik sandık açmak zorunluluk olmuş. Onlarda %30 günlük ödül ama dengesiz bence
71 şekerlilerde %30
41 şekerlilerde %20
21 şekerlilerde %10 olsaydı bari
her şeyi geçtim ben 6 kere ard arda kutu açıp (bunların 4 taneside 71 şekerli kutu) sikke yağmuru gelmesini şansa bağlayamıyorum ya

Son düzenleme bir moderatör tarafından:
Şekerleri bozduktan sonra sandıkları bazen yenilenmiş gibi görünse de aynı çıkıyorlar, Legend arkadaşımız bunu demek istemiş sanırım ve evet bende de öyle oluyor ödül de aynı çıkıyor. Daha önce sikke çıkmışsa bu sandıklar 5 kere de aynı çıksa 5 inden de sikke çıkar. Bu durumda tek yapmamız gereken en ufak sandığı açarak sandıkların çeşidi değişmesini beklemekti, yoksa sanki takılıyor ve ne yaparsa yap ödüller de aynı çıkıyor.

DeletedUser924

Guest
71 şekerlik sandık açmak zorunluluk olmuş. Onlarda %30 günlük ödül ama dengesiz bence
71 şekerlilerde %30
41 şekerlilerde %20
21 şekerlilerde %10 olsaydı bari
her şeyi geçtim ben 6 kere ard arda kutu açıp (bunların 4 taneside 71 şekerli kutu) sikke yağmuru gelmesini şansa bağlayamıyorum ya

Sikke yağmuru olmasa da her açtığım sandıktan erzak serpintisi çıkıyor bende de. Sandıkların değiştiği etkinlikleri sevmiyorum,hiç istediğim ödülden alabildiğimi hatırlamıyorum. Şans olduğunu da düşünmüyorum. Umarım sandıkların değiştiği son etkinlik olur..o_O

DeletedUser1432

Guest
Bugün yine sandık açıyorum kesinlikle orada gösterilen oran doğru değil. Sikke ve erzar görünenden daha çok çıkıyor
Tristeria nın dediği gibi farlı kutuları açmayı denedim gene sonuç aynı

Gece uyumayanlar saat 00:03 te günlük ödül yeni sayım başladığı an oyunu yenileyin ve şekerleri bozun, sonra buraya yazın nasıldı :)
Bunu boşa yazmadım bir deneyin. :)

DeletedUser1113

Guest
Gün içinde sandık açıyorum .evet günlük ödülden sadece iki defa alabildim bol bol sikke ve erzak geliyor olmazdı

DeletedUser1113

Guest
3 ay sonra şeker bayramı var onları erken toplasak burda kullanabilirmiyiz

şekerleri bozun derken burada anlatılmak istenen sandık açın mı :D
Evet onu demek istedim. :D
Şimdi bu oyunu 2015 te aralıkta oynamaya başladım, ilk etkinlik 1 sene sonra gelmiş oyuna, orada da sandıkları açıyorduk, biraz farklıydı sandıklar sabitti ama mantık aynı. Ve bu zaman içerisinde bir sürü etkinlik gelmiş , eskiden günlük ödüller saat 1 de gece yeniliyordu ve hep o saatlerde sandıkları açmaya çalışıyordum, çünkü farkettim ki ertesi gün gündüz saatlerde ödüllerin çıkması yüzdesi çok düşüyordu. Bu sefer de eski günleri hatırlayıp bekleyim dedim. 3 e kadar bekledim ve bir sürü 20 ilk lütufları aldım. Sandıkları açarken günlük ödülünün yüzdesine bakmadım ama, sandıkların içeriğe bakıyordum, içinde portal lütufu varsa bozuyordum, çünkü biliyorum 5% şansla da çıkar günlük ödül, yani yüzdesine takılmayın derim, 5% olan 30% dan daha çok çıkmış, önemli olan sandıkların içeriği günlük çıkmazsa en azından gereksiz bir şey de çıkmasın. Bir sürü da geçit lütufu kazandım. :)
Uykum gelmiş 300 şeker çıvarı gündüz bozayım dedim ama keşke bırakmasaydım, sikke ve erzak lütufları aldım sadece :)