• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Bitti Kasım 2019 - Elvenar Soruyor Sonuçları

• Konuyu başlatan DeletedUser919
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser919

Guest
headimage.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Etkinliğimizde kazanan oyuncularımızı tebrik eder, kazanamayan oyuncularımıza bir sonraki etkinlikte bol şanslar dileriz.

DOĞRU CEVAP
Termal Gençlik Pınarı

AW01res.png

Kazanan oyuncularımız ticket açarak ödüllerini talep edebilirler.

1. @isbara 1000:diamond:
2. @diversion 750:diamond:
3. @Hann Kai 500:diamond:
4. @ilkegulcan 300:diamond:

ETKİNLİK SONUÇLARI VE KAZANANLAR

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

isbara

Çalışkan Üye
foruma yeni komşu yardımı sisteminin felaket derecede müthiş bir şey olduğunu paylaşmaya girdim elmaslar bana çıkmış ne güzel :) ama cidden yeni komşu gezmesi deneme aşamasında heralde ,1000 elmastan daha kıymetli,umarım genele yayarlar

oracleofelves

Özel Üye
foruma yeni komşu yardımı sisteminin felaket derecede müthiş bir şey olduğunu paylaşmaya girdim elmaslar bana çıkmış ne güzel :) ama cidden yeni komşu gezmesi deneme aşamasında heralde ,1000 elmastan daha kıymetli,umarım genele yayarlar
Yeni komşu yardımı derken? Bir değişiklik mi olmuş ben fark etmedim. Mobilden de denedim şimdi göremedim. Açıklar mısınız zahmet olmazsa

isbara

Çalışkan Üye
Yeni komşu yardımı derken? Bir değişiklik mi olmuş ben fark etmedim. Mobilden de denedim şimdi göremedim. Açıklar mısınız zahmet olmazsa

tek tıkla ittifakındaki ve bildirimlerdeki komşularını ziyaret etmiş oluyosun, şehre gitmek için pc kasmıyor, komşuna tıklıyosun açılır pencereden üç seçenek geliyor,salon inşaat kültür binası bu kadar

Durum
Konu yanıtlara kapalı.