• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Kasım 2019 - Oyuncu Fikir ve Önerileri

• Konuyu başlatan DeletedUser919
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser919

Guest
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Elvenar'ın iyileştirilmesi ya da geliştirilmesi için veya aklınızda oyuna katkı sağlayabilecek fikir ve önerileriniz mi var? Bunları duymak için sabırsızlanıyoruz! Bunları bizimle paylaşabilmeniz için sizler için mini bir taslak hazırladık ve bu taslağı kullanarak fikir ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

TASLAK

Öneri Başlığı: ..........
Öneri Açıklaması: .....

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı
ThreadFoot.png

rntx

Süper Üye
merhaba
her asker çeşidi için extra +1 yeni asker eklenebilir örnk; 1. ağır menzilli için yeni asker maxmum menzil az hasar verecek, yalnız rakibe vurduğu zaman felç etsin bir sonraki tur hareket ede bilsin
2. büyücü çok kısa menzili ve bol saldırısı olsun+ özellik vurulunca ona yapılan hasarın 50%i rakibe geri yansıtsın
3. hafif yakın menzilli saldırı yaptığı askerin özelliğini kopyalayıp karşısndaki askerin aynısıymış gibi özelliğini kullanabilsin
eğer ilginç geldiyse her çeşit askerler için bişeyler düşünebilirim;)

DeletedUser1113

Guest
Etkinliklerde verdiginz binaları yükseltecek eserimiz yok yani hepsini bazıları yarım kaldı .Farklı kücük etkinlikler yaparak yada akedemide makul bir bedelle edinebilsek hos olur diye düşünüyorum.ör: boz ayı 10 oldu kutup ayısı 8 de kaldı .Anka kuslarından birini daha kurmak istiyorum ama elimde bir tane eser var .

rntx

Süper Üye
merhaba, yem konusu hala sorun yaratmakta hemen hemen aktif olan oyuncularda en az 1 tane anka kuşu ve en az 1 tane de ayı yapısı var ve zamanı geldiğinde bu yapıları yemleye bilmemiz için ustalıktan şans eseri yem düşmesi bir çok oyuncu için sıkıntı yaratmaktadır, bazılarına hemen hemen sürekli bazılarına ise yeteri kadar yem deng gelmemektedir bu durum sorun yaratıyor, en azından yemi de ustalıktan üretebilirsek bu durum bir nebze de olsa bizleri rahatlatır

rntx

Süper Üye
merhaba, genel turnuva sıralamaları genelde ilk 1-4 sıralarında bulunan hesaplar 5-6-7-8. vs. sıralarına göre 3-4 katı puan yapabiliyor ve bu genelde hemen hemen aynı hesaplar oluyor bu durum diğer oyuncular için turnuva heyecanı ve motivesini düşürüyor bu durumu uzunca zamandır konuşmaları dinleyip ve gözlemliyorum, bu durumun diğer oyunculara haksızlık olduğunu düşünüyorum, tüm aktif yoldaşlıklarda turnuvanın 10. sandığınin açılabilmesi için her yoldaşlık üyesi başına 1600 puanı yapma sınırı koyulmuş, 3-5 hesap 7-8 tane büyücü çoğaltıcı ve aydınlık ışık merası kurup diğer oyunculara uçurum farkı puan atınca, nasıl olsa yetişemem boşuna mal ve asker israf etmeğin hiç bir anlamı yok deyip turnuva yapmaktan vaz geçiliyor ve bu durum yoldaşlıkta üyelerin atılmasına, neden ben bu kadar puan yapıyorum da şu yoldaş bu kadar yapıyor vs gibi hoş olmayan tartışmalara neden oluyor.
Meşhur tarihi kahramanımız köroğlunun dediği gibi "tüfek icat oldu mertlik bozuldu" durumlarından kurtulmamız için askeri güc sağlayan extra yapılardan (büyücü çoğaltıcı ve ışık merası) kurtulmak lazım önerisinde bulunuyorum!
Bu oyun strateji oyunuysa böylesi daha adaletli ve dengeli olur ve yoldaşlıklarda büyük bir sorunu ortadan kaldırmış olursunuz. İlginize teşekkürler.

DeletedUser689

Guest
merhaba, genel turnuva sıralamaları genelde ilk 1-4 sıralarında bulunan hesaplar 5-6-7-8. vs. sıralarına göre 3-4 katı puan yapabiliyor ve bu genelde hemen hemen aynı hesaplar oluyor bu durum diğer oyuncular için turnuva heyecanı ve motivesini düşürüyor bu durumu uzunca zamandır konuşmaları dinleyip ve gözlemliyorum, bu durumun diğer oyunculara haksızlık olduğunu düşünüyorum, tüm aktif yoldaşlıklarda turnuvanın 10. sandığınin açılabilmesi için her yoldaşlık üyesi başına 1600 puanı yapma sınırı koyulmuş, 3-5 hesap 7-8 tane büyücü çoğaltıcı ve aydınlık ışık merası kurup diğer oyunculara uçurum farkı puan atınca, nasıl olsa yetişemem boşuna mal ve asker israf etmeğin hiç bir anlamı yok deyip turnuva yapmaktan vaz geçiliyor ve bu durum yoldaşlıkta üyelerin atılmasına, neden ben bu kadar puan yapıyorum da şu yoldaş bu kadar yapıyor vs gibi hoş olmayan tartışmalara neden oluyor.
Meşhur tarihi kahramanımız köroğlunun dediği gibi "tüfek icat oldu mertlik bozuldu" durumlarından kurtulmamız için askeri güc sağlayan extra yapılardan (büyücü çoğaltıcı ve ışık merası) kurtulmak lazım önerisinde bulunuyorum!
Bu oyun strateji oyunuysa böylesi daha adaletli ve dengeli olur ve yoldaşlıklarda büyük bir sorunu ortadan kaldırmış olursunuz. İlginize teşekkürler.
Bu öneriyi saçma buldum çünkü DEKA olarak her hafta 10 sandık açıyoruz ve bizim için turnuva sıralaması önemli değil turnuvadan alınan ödüller önemli. Ki kaldı ki yoldaşlık olarak parsomen ve büyülü toz gibi zor turnuvalarda yoldaşlık üyelerimiz bu büyücü çoğaltıcı gibi ürünleri kullanıyor. Sizler sıralamaya giremiyorsunuz diye bizim ne suçumuz var?

DeletedUser1442

Guest
Bu öneriyi saçma buldum çünkü DEKA olarak her hafta 10 sandık açıyoruz ve bizim için turnuva sıralaması önemli değil turnuvadan alınan ödüller önemli. Ki kaldı ki yoldaşlık olarak parsomen ve büyülü toz gibi zor turnuvalarda yoldaşlık üyelerimiz bu büyücü çoğaltıcı gibi ürünleri kullanıyor. Sizler sıralamaya giremiyorsunuz diye bizim ne suçumuz var?
kötü söz sahibine aittir

DeletedUser919

Guest
Merhabalar,

Önerilerinizi talepleriniz doğrultusunda şekillendirip sunabilirsiniz fakat şunu da hatırlatmalıyım ki önerileriniz oyun tasarımına ve dengelerine uygun olmalı ve yapımı aylar alacak karışık bir özellik olmamalıdır. Ayrıca elmas ile ilgili öneriler de kabul edilmemektedir.
Önerilerinizi bu çerçevede yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

DeletedUser1242

Guest
Kışla binasının diğer askeri binalar gibi silinebilir olmasını öneriyorum. Paralı askerleri kullanarak savaşan hesaplar için kışlanın yer kaplamak veya puan sıralamasına puan sağlamaktan başka bir espirisi bulunmuyor. Ki o kapladığı alana da puan/alan oranı olarak çok daha karlı binalar kurulabilir. Diğer askeri binalar silinebiliyor ise kışla da silinebilir olmalı sonuçta.

rntx

Süper Üye
benden daha çok sıralamaya giren 2.bir hesap var mı?:) ilk 4 teyim, her turnuva bazı hesaplar gibi birkaç turnuva geçip dinlemeden;)

rntx

Süper Üye
Merhabalar,

Önerilerinizi talepleriniz doğrultusunda şekillendirip sunabilirsiniz fakat şunu da hatırlatmalıyım ki önerileriniz oyun tasarımına ve dengelerine uygun olmalı ve yapımı aylar alacak karışık bir özellik olmamalıdır. Ayrıca elmas ile ilgili öneriler de kabul edilmemektedir.
Önerilerinizi bu çerçevede yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı
değerli yöneticimiz serbest birim geliştirmesi, büyücü çoğaltıcı ve ışık merasını kaldırıp yerine yem koymak çok basit ve kolay olsa gerek.
ana mesajda bu kouyla ilgili gözlemlerim yüzlerce gözlem içerisinde yer alıyor bu durum her yoldaşlıkta olmuştur kimse inkar etmesin lütfen!

DeletedUser689

Guest
benden daha çok sıralamaya giren 2.bir hesap var mı?:) ilk 4 teyim, her turnuva bazı hesaplar gibi birkaç turnuva geçip dinlemeden;)
Beni nasil saçma bir konunun içine çekmek istiyorsunuz bilmiyorum ama yaşınız küçük herhalde, ancak çok genç biri bu şekilde yarışa girer. Madem birincilik bu kadar önemli her hafta birinci olan arkadaşlara sorun nasıl birinci oluyorlar belki tüyo verirler size de şu ahir ömrünüzde bir kerecik birinci olursunuz.
değerli yöneticimiz serbest birim geliştirmesi, büyücü çoğaltıcı ve ışık merasını kaldırıp yerine yem koymak çok basit ve kolay olsa gerek.
ana mesajda bu kouyla ilgili gözlemlerim yüzlerce gözlem içerisinde yer alıyor bu durum her yoldaşlıkta olmuştur kimse inkar etmesin lütfen!
Bence büyücü çoğaltıcı yerine yem koymak yerine kalıntı tariflerinin kaldırılmasi daha mantıklı görevli arkadaşlar zira biz birlik olarak kaldırılsın denilen tarifleri turnuvalarda kullanıp faydasını görüyoruz. Ama dediğin gibi kalıntı tarifleri kaldirilsa bir nevi insanlar turnuvaya katılmaya mutlaka ihtiyaç duyar, böylece turnuvalar daha çok rağbet görür.

DeletedUser1473

Guest
merhabalar,

evcil hayvan yemini daha çok elde edebilecek şekilde büyü akademisini çalıştırmalıyız, eskiden çok karşımıza çıkıyordu şikayetler üzerine geri çekildi daha az çıkar oldu ancak, günde neredeyse 2 kez kullanmak zorundayız, bu yüzden hayvan yemi daha kolay elde edilebilir olmasını isterim, iyi günler dilerim

rntx

Süper Üye
erzak ihtiyacımızı nasılolsa başka yerlerden temin ede biliyoruz, yem konusunda lütfen kolaylık sağlayın sayın yöneticilerimiz ;)
ayrıca 2 katalizatör toplama zamanı 12 saat eder bu da çok pahalıya geliyor, lütfen yem maliyetini 1 katalizatöre düşürür müsünüz, izin verin tadını çıkartalım, köstek olmayalım destek olalım lütfen;)

DeletedUser919

Guest
Merhaba rntx,

erzak ihtiyacımızı nasılolsa başka yerlerden temin ede biliyoruz, yem konusunda lütfen kolaylık sağlayın sayın yöneticilerimiz ;)
ayrıca 2 katalizatör toplama zamanı 12 saat eder bu da çok pahalıya geliyor, lütfen yem maliyetini 1 katalizatöre düşürür müsünüz, izin verin tadını çıkartalım, köstek olmayalım destek olalım lütfen;)

Önerilerinizi Elvenar Türkiye Takımı'nın tek elden uygulama imkanı yoktur. Önerileriniz ay onunda raporlanarak en üst merci olan InnoGames'e iletilir. Değerlendirilmesi ya da öneri hakkında gelen bilgi dahilinde sizlere gerekli bilgilendirmeler mutlaka yapılır.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.