• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Kasım 2019 - Oyuncu Fikir ve Önerileri

• Konuyu başlatan DeletedUser919
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

rntx

Süper Üye
Merhaba rntx,

Önerilerinizi Elvenar Türkiye Takımı'nın tek elden uygulama imkanı yoktur. Önerileriniz ay onunda raporlanarak en üst merci olan InnoGames'e iletilir. Değerlendirilmesi ya da öneri hakkında gelen bilgi dahilinde sizlere gerekli bilgilendirmeler mutlaka yapılır.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı
en kısa zamanda iyi haberlerinizi bekliyoruz, çok teşekkür ederim! :)

DeletedUser689

Guest
Oneri: tüccar için mobil birlik butonu.
Aciklama: biliyorsunuz ki çoğumuz mobilden oynamayı kolay ve pratik bulduğumuz için pc den oynamıyoruz ve mobil in tüccar için en büyük eksiklerine biri de tüccar da birliğimizin tekliflerini direk gostericek bir buton olmaması. Aynı pc de ki gibi bir fonksiyon getirilse bence süper olurdu. Mobil oynayipta birlik üyesi olan oyuncuların böyle bir butonla tüccar da olmaktan daha keyif alacağına eminim :=)

lelf

Üye
indirim günleri
bazen indirim günleri oluyor ve ev ve atölye almak bize kazanç sağlıyor , ancak ev için yer olmadığı zamanlarda oluyor böyle durumlar için evin envantere düşmesi iyi olur binayı satın alınca direk kurmak istiyor satın alınır alınmaz envantere düşse oradan yapsak çok iyi olur .
not: yakın zamanda ev almadım daha önce sorunla karşılaşmıştım düzeltme olduysa yada ben yanlış yaptıysam bunu dikkate almayınız nasıl olduğunu söylemeniz yeterli olur.

DeletedUser919

Guest
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Fikir ve önerilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.
Aralık ayında sizden gelecek yepyeni fikir ve önerileri duymak için sabırsızlanıyoruz!

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

ThreadFoot.png

Durum
Konu yanıtlara kapalı.