• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

KingOfTheHeaveN

• Konuyu başlatan DeletedUser134
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser134

Guest
Puan gözetmeksizin herkes başvurabilir.
Yeni yapılanıyoruz. Zamanla kemik kadroyu oluşturup gerekli rütbeler yoldaşlığın ilerleyişine göre dağıtılacaktır. Erken katılın bence bu 25 kişilik kadroda sonra yer bulamayabilirsiniz :)

KingOfTheHeaveN

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Yoldaşlığınızda başarılar diliyorum.
Siz siz olun yoldaşlık adına attığınız her adımda önünüze iyi bakın ve gözünüzü dört açın.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser134

Guest
Teşekkürler. Bence sizde erkenden yerinizi alın. Sonra yer kalmaz benden söylemesi :))

DeletedUser75

Guest
Hayırlı olsun yeni insanları görmek mutluluk veriyor bize oyunda ne kadar fazla okadar motive para :D

DeletedUser134

Guest
Teşekkürler. Yalnız merak ettiğim bir konu var. Bütün Araştırmaları Açtım. Haritada Keşfetmediğim yer yok. Şehir tamamen son seviye. Üretim malzemelerim ağzına kadar dolu. Sıralamada yerim mükemmel. Ya Sonra ?

DeletedUser3

Guest
Oyunun sonu yoktur FoxTooth eğer bunu soruyorsanız, biz hep yenilik ekleyeceğiz sizlerde bunun keyfini çıkaracaksınız. ;)

DeletedUser11

Guest
Teşekkürler. Yalnız merak ettiğim bir konu var. Bütün Araştırmaları Açtım. Haritada Keşfetmediğim yer yok. Şehir tamamen son seviye. Üretim malzemelerim ağzına kadar dolu. Sıralamada yerim mükemmel. Ya Sonra ?
Merhabalar,

Bahsettiğiniz gibi bir şehriniz olduğunu göremedim doğrusu bu mesajla ne kast etmek istediniz? :)

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser75

Guest
Siz hele bir kasın oyunun zevkini anlıcaksınız 3 aydır oynuyorum

DeletedUser134

Guest
Yoldaşlığımız hızla büyümekte. An itibari ile 22. sıradayız ve son 5 kişilik yerimiz kaldı. :)

DeletedUser75

Guest
Sıralamanız şuan 29 :) ve iyi bir sıralama değil ama bu oyunda emin olun sıralamanın önemi yok sonuçta ortada savaş yok :) onun için rahat olun mümkün olduğunca size yardımlaşan insanlar lazım :)