• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arşiv: 01.10.2016 ve öncesi Komşu Yardımları

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Guest
Merhaba.Öncelikle şunu sormak istiyorum ;
Yoldaşlıgımızdaki diğer oyunculara yaptıgımız yardımlarda kiminde erzak veriyor kiminde vermiyor.Bu neye göre değişiyor?
Önerim ise ;
Dünya haritasındaki komşularımıza yaptıgımız yardımlarda da erzak verilmesi erzak ve üretim sıkıntımızı giderebilirdi.
Şikayetim ise ;
Son güncellemelerden sonra komşu ve yoldaşlık yardımlarında üründe kazanabiliyoruz.Fikir çok iyi fakat miktar oldukça düşük.Miktarın artırılması gerek.

DeletedUser11

Guest
Merhaba.Öncelikle şunu sormak istiyorum ;
Yoldaşlıgımızdaki diğer oyunculara yaptıgımız yardımlarda kiminde erzak veriyor kiminde vermiyor.Bu neye göre değişiyor?
Merhabalar,

Yardım ettiğin kişi 24 saat içinde sana yardım etmişse, sen ona o süre zarfında yardım ettiysen erzak alabilirsin.
Haricinde sadece sikke alabiliyoruz.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser

Guest
Batıncım izninle bu iş için görevlendirilmiş insanlar var burada,onlar cevaplasın :)

DeletedUser3

Guest
Wikiden alıntıdır, sanırım bunu sordunuz ROSEMIA:

Eğer komşunuz size son 23 saat içinde yardım ettiyse, siz ayrıca erzak ile de ödüllendirilirsiniz. Aslında eğer karşılıklı olarak birbirinize yardım etmeye devam ederseniz bu erzak kazancı devamlı hale gelicektir.

Bir oyuncuya yardım ettikten sonra, 23 saatlik bir geri sayım başlar, bu süre geçtikten sonra tekrar yardımda bulunabilirsiniz. Bu süre hem dünya haritasında hem de oyuncu profili altında bulunan komşu yardımı simgesi üzerine fare imleciniz ile geldiğinizde bir bilgilendirme baloncuğu olarak çıkar.

Son güncellemelerden sonra komşu ve yoldaşlık yardımlarında üründe kazanabiliyoruz.Fikir çok iyi fakat miktar oldukça düşük.Miktarın artırılması gerek.

Kadim Mucize yapısının sağladığı ürün miktarlarından mı söz etmektesiniz ROSEMIA?

DeletedUser

Guest
O halde dünya haritasındaki komşular bana yardım etmedigi için erzak kazanamıyorum dogru mu anladım?
+ Verdiginiz linkde resim silinmiş hatası veriyor :)

DeletedUser11

Guest
Batıncım izninle bu iş için görevlendirilmiş insanlar var burada,onlar cevaplasın :)
Merhabalar,

Herkesin kendine göre bir cevabı vardır.
Bende fikrimi paylaştım, rahatsız olacağını hesap etmedim kusura bakma.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
O halde dünya haritasındaki komşular bana yardım etmedigi için erzak kazanamıyorum dogru mu anladım?
+ Verdiginiz linkde resim silinmiş hatası veriyor :)

Olabilir veya siz yardım etmede süreyi geçiriyor olabilirsiniz. Ben şu yolu izliyorum genelde bana yardım edilmese de hem sikke elde etmek hem de yardımcı olmak için (büyüklük bende kalsın mantığı ile) yardım ederim veya bana yardım ederler ben bana yardım edenleri gelen bilgilendirmelerden görüp hemen o kişilere yardım ediyorum ve erzak alıyorum.

Sayfada sorun oldu onu düzelttim ROSEMIA buradan bakabilirsiniz: https://tr.wiki.elvenar.com/index.php?title=Kadim_Mucizeler_Genel_Bakış

Miktarları artırmak için Kadim Mucizeyi geliştirmek gerekiyor.

DeletedUser

Guest
Ben aynı saatte hem yoldaşlıga hem dünyadaki komşularıma yardım ediyorum.Sanırım haritadakilerin %98i aktif olmadığı için erzak alamıyorum.
Kadim mucizelerin level alması çok çok uzun sürecek.Çünkü kimse buna bende dahil,araştırmalar bitmeden bp bağışı yapmazlar haklı olarak.Zaten 1 level +1 ürün veriyor.Yani 2 levelde 9 ürün alacam her yardımda.Bu da komik bir rakam :)

DeletedUser3

Guest
Aralık InnoGames TV de Timon ve Oliver sizlere biraz ipuçları verdi aslında. Bu içerikler sizlere bu konularda daha çok yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

DeletedUser11

Guest
Aralık InnoGames TV de Timon ve Oliver sizlere biraz ipuçları verdi aslında. Bu içerikler sizlere bu konularda daha çok yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.
Merhabalar,

Bir çekiliş vardı tablet PC için o ne oldu?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Kim kazandı, ben kazanmışsam herkese benden 1000'er elmas. :)

İyi Forumlar
MisteR

Durum
Konu yanıtlara kapalı.