• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Kraliçe Peri'nin Bahçesi Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Kraliçe Peri'nin Bahçesi

hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

oracleofelves

Özel Üye
çok fazla karşılaşma isteyen görevler ve malzeme isteyen görevler vardı. Dünya haritasında 3 bölgem kaldı bitmesin diye turnuva vb beklemek zorunda kaldım. Bu yüzden tüm görevleri tamamlayamadım maalesef.

Raithen

Özel Üye
Bana cok kolay geldi.. hic gorev yapicam diye zorlamadan bitirdim.. 2. Yapiyi da aldim.. keyifliydi ve bu stildeki 2x olayini seviyorum ben dogru zamanda kullaninca guzel avantaj sagliyor.. avatari da begendim ben orada oyle gorunse de oyunda daha iyi duruyor ama kullanmam ayri konu.. : ))

Invasion

Meşhur Üye
Etkinlik bu oyunun olmazsa olmazıda sıkıntı hediyelerinde ! 20 25 gün bir etkinliğe zaman ayırıp bitirmeye çalışıyosunuz,bölüm sonu yada etkinlik sonu diye verilen ödül yada günlük ödüller hiç bir şekilde cezbetmiyor.Tabi benim düşüncem böyle geneli bilmem... Ayrıca ana kraliçenin bahçesi mesela , asgari 4*4 yer kaplayacak bir yapı kurduğuna değecek bişeyler vermeli. Misal taş veriyor yada kristal onun verdiğini 3saatte imallatlardan topluyosun zaten nüfusu kültürü geçtim komik miktarlarda tohum yada mana,kızakta öyleydi kim kurdu şehrine acep yer işgalini :) Oyun yapımcıları uzun soluklu bir etkinliğin ödüllerini bu kadar basite indirgememeli.

Raithen

Özel Üye
Ben hepsini kurdum etkinlik yapilarinin.. faydali buluyorum.. oyun stiline gore degisir bu durum sevgili Invasion Bey.. : ) sehirde de hala bir araba bos yer var su an..

Son düzenleme:

DeletedUser1113

Guest
Çok kolaydı görevler çabuk bitti eğlenceliydi teşekkürler
Ama binalar bana göre cezbedici değildi ana binayı mecbur kurdum tohum lazım olduğum çağda hem unaryım hem tohum lazım daha fazla verse daha iyi olurdu tabi büyüklerimiz gelecek etkinliği çağlara göre revize ederlerse iyi olur
Tabi ki herkesi memnun edemezsiniz bu da bir gerçek
Sağlıkla kalın

Etkinlik bu oyunun olmazsa olmazıda sıkıntı hediyelerinde ! 20 25 gün bir etkinliğe zaman ayırıp bitirmeye çalışıyosunuz,bölüm sonu yada etkinlik sonu diye verilen ödül yada günlük ödüller hiç bir şekilde cezbetmiyor.Tabi benim düşüncem böyle geneli bilmem... Ayrıca ana kraliçenin bahçesi mesela , asgari 4*4 yer kaplayacak bir yapı kurduğuna değecek bişeyler vermeli. Misal taş veriyor yada kristal onun verdiğini 3saatte imallatlardan topluyosun zaten nüfusu kültürü geçtim komik miktarlarda tohum yada mana,kızakta öyleydi kim kurdu şehrine acep yer işgalini :) Oyun yapımcıları uzun soluklu bir etkinliğin ödüllerini bu kadar basite indirgememeli.

Değerli Kardeşim...
Etkinlık hedıyesını ben direk büyü akedemisinde büyüye çevirdim:D:D:
Kraliçe 'nın Inzıva yerı geliştirmelerını de büyüye çevırdım..Onun yerıne gelen büyü parçaları ıle "Panda"binası kurdum..3x3 çok az yer kaplıyor.. 10 sevıyede tatmın edıcı 4 farklı ürün çeşidi+iyi bir nufus+kültür..+ şehre güzel bir dekor sağlıyor:D:D:
Etkınlık muhteşemdi,çok keyıf aldım 2 gün etkınlığe dahıl olabıldım buna rağmen 2 geliştirme alabılmıştim:D::D
Oyundakı bazı binalara dıkkat ettim,Askerı artış veren binalar çok az...
Ve süre sınırı olan; asker artışı bonusları verıyorlar..
Kalıcı saldırı veya askerı birimlere savunma bonusları veren; pre veya etkınlık binası yok sanırım... ..

Kraliçe Peri eventıne son 2 gün kala, oyuna dahıl oldum..
Buna rağmen çok keyıflı zekice tasarlanmış bir etkinlikti...
Etkınlık ılerlemesinde mini, ödüllerın gizli olması, ayrı bir heyecan, ve albeni katmış....
Büyük Ödül; biraz daha, tatmın edici olabilirdi...
"Kraliçe Peri'nin Inzıva Yeri;" ısımlı ödül binasının 10 sevıyesınde verdığı ödüle baktım...Yanı sadece az nufus,komık mıktarda erzak verıyor..
Belkı de düşük çağda olduğum için, Ödül 1. sevıye olarak geldı...aşamalrını tamamlasan ve 10 yapsan bile , çağ sevıyesınden dolayı komık bonusları vardı...
Büyük ödül dışında, mını hedıyeler güzeldi....
Mısal; oyuna başlar başlamaz 2x2 alana sahıp, "tuvaletler" ısımlı bına'dan 5 adet almak güzel bir oyun başlangıcı oldu....
Çünkü düşük çağ da ve yenı oyuna başlamış bir oyuncu için;; 55 nufus +verdığı kültür mıktarı hiçte fena değildi....

Buradan , nacızane olarak önerımı sunmak ıstıyorum...:
Bahar Mevsimi geçti sayılır...Yaz dönemı geliyor...
Kraliçe Peri etkınlığının aynı dınamıklerı ile;yaz dönemınde "ÇÖL ETKINLIĞI "getırılebılır...
Verdıklerı büyük ödül..."Piramit"olabılır...Hem Piramıt şehırlere çok egzotık bir görüntü dekoru olur...
Hem de ; küresel ısınmaya; sera etkısı ve çölleşmeye espirili bir gönderme olarak ;"ÇÖL EVENTI, güzel olur...
Dostluklarınız daimi olsun; keyıfli oyunlar...

Ben hepsini kurdum etkinlik yapilarinin.. faydali buluyorum.. oyun stiline gore degisir bu durum sevgili Invasion Bey.. : ) sehirde de hala bir araba bos yer var su an..
Merhaba Raithen..
Şehrini inceledim...
Açıkçası, senın komşun olsam ve "İYİ NIYET ıle sırf yardım olsun, inşaatçı motıvesı için, senın şehrın'de ki, "inşaatçı kulubesini" ;aramaya kalksam, inan bana saatlerce bulamam...
Yıllar'ın verdığı emek var, bu ınkar edılemez, fakat, çok aşırı fazla bina ve detay, hem oyuncunun zıhnını yorar, hemde,şehrını ziyaret eden biri olursa derhal geri kaçmasını sağlar:)
Bu oyunda; bir gün; Oyun firması tarafın'dan en güzel Şehır yarışması mutlaka yapılacak...Muhtemelen oyunda kı en fazla emek veren oyuncular'dan birisin...Bu kadar emeğe karşı, en "GÜZEL ŞEHIR"ödülü için en azından fınale kalman gerektığını düşünüyorum..:)
Lakın bunun için kalabalık bina grubu yerıne; göze hitap, aynı zmanda oyun keyfının süreklılığne de hıtap anlamına geldiğini de unutmamak gerek^^
Bunlar benim nacızane fikirlerimdi..^^
Başarıların ve dostlukların daimi olsun....

Raithen

Özel Üye
Hahaha.. hos geldin Metin.. tesekkurler fikirlerin icin.. Sehirde yapilar yon ve boyut değiştirecek o yuzden bekliyorum.. geliştirince duzenleyecegim.. fakat senin icin insaatci kulubesinin yanina carpi koydum.. : ) gonul rahatigi ile hizlica yardim yapabilirsin.. : )

C91D1D33-D9DE-4FFF-8764-5498F2C2EED1.jpeg

Hahaha.. hos geldin Metin.. tesekkurler fikirlerin icin.. Sehirde yapilar yon ve boyut değiştirecek o yuzden bekliyorum.. geliştirince duzenleyecegim.. fakat senin icin insaatci kulubesinin yanina carpi koydum.. : ) gonul rahatigi ile hizlica yardim yapabilirsin.. : )

3060 adlı eklentiyi görüntüle
@Raithen Sesli güldürdün:) Can'sın değerli arkadaşım:)
Senin gibi neşeli ve pozitif arkdaşlar sayesınde bu tür online oyunlar çok daha keyifli♥
Herşey yüce gönlüne göre olur inşallah^^
Keyifli oyunlar dilerim...^^

Invasion

Meşhur Üye
Bu oyunda; bir gün; Oyun firması tarafın'dan en güzel Şehır yarışması mutlaka yapılacak...Muhtemelen oyunda kı en fazla emek veren oyuncular'dan birisin...Bu kadar emeğe karşı, en "GÜZEL ŞEHIR"ödülü için en azından fınale kalman gerektığını düşünüyorum..:)

Metin öncelikle hg ,bende bıraktığın intiba forum ve özellikle oyuna pekte yabancı olmadığın oldu.Donanımlı ve patansiyeli yüksek olduğun her halinden belli :) Alıntıladığım kısım çok güzel,fikirler ve öneriler kısmında da paylaşmanı bekliyorum.
Etkinlikle alakalı yaptığım eleştiri bazı arkadaşlarca dar bir kalıpta değerlendirilmiş. Kastettiğim olay aslında cezb etmek, teşvik etmek.Etkinliğin bitmesini çok oyuncu istememeli, saat kurup haritada anahtar,yaprak,böcek,çiçek toplamalı ki daha fazla ödül açabilsin.Aynı şey forum içinde geçerli katılımı arttıracak biçok şey var, Oyuncularda forumda ayrı bir renk yelpazesi zaten ne kadar renkli o kadar güzel ! Tristeria gibi sürekli bişeyler paylaşanda lazım Raithen gibi muhalefet olanda :):)

Raithen

Özel Üye
Oo burda bana bir tas gelmis cevap vereyim.. : ) simdi benim oyun mantigima gore anlatiyorum.. 70 tane eften puften yok erzak topla yok sikke topla yok kalinti topla gorevini yapinca alacagin odul bu olur.. ben hic bir ekstra caba gostermeden iki tane aldim yapidan..

Eger gerçekten kayda deger bir odul olacaksa fark yaratacaksa böyle eften puften 70 tane goreve herkese verilmemeli.. sadece bazi oyuncular alabilmeli.. o da boyle herkesin alacagi etkinlik ile olmamali.. beklentinizi yuksek tutmayın diyorum hep bu sebeple sonra muhalefet oluyorum.. : ) yani bu gorevlere bu ödül..

burada su denebilir.. guzel fark yaratacak bir seyler gelsin almasi zor olsun.. bunu derseniz anlarım.. ama hem gorevler kolay olsun hem yapi sahane olsun.. oyle olmuyor bu isler.. : ) olmaz yani..

Son düzenleme: